Каталог товаров

Корм для риби лікувальний, гранульований (з фуразолідоном/метронідазолом)

в наличии
25,00 грн. /кг
Купить в один клик
з 7 отзывов, 100% положительных
Регион: Украина, Киевская обл., Киев
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
8 Лет
Время ответа:
более суток
Описание товара

Поява у водоймі хвороботворних організмів і рознощиків захворювань  призводить до масового ураження риби і зараження води, яка, потрапляючи з одного водоймища в інше, поширює інфекцію. Тому у разі епідемії, як правило, повністю знищують заражену рибу, а у водоймі проводять повне обеззараження. Економічно це дуже дорого. А значить, у боротьбі з хворобами провідне місце займають лікувальні і профілактичні заходи - регулярна дезінфекція водойми, інвентарю та обладнання, для яких застосовують дез засоби.  В якості лікування в комбікорм для риби добавляються лікувальні препарати (трихопол, енрофлоксацин, фуразолідон, фенбендазол, тощо).

Не слід забувати і про комплекс лікувально–профілактичних заходів для знищення гельмінтів на усіх стадіях їхнього розвитку. Для дегельмінтизації риб використовують фармакологічні препарати. Для одержання належного ефекту дегельмінтизація повинна бути плановою, масовою, періодичною. Дегельмінтизують усі сприйнятливі до зараження вікові групи риб. З метою досягнення вищого терапевтичного ефекту передбачають повторні дегельмінтизації. Дегельмінтизація повинна бути раціональною, тобто супроводжуватися комплексом заходів, спрямованих на повне знищення збудників.

Риба залюбки поідає корм на поверхні водойми і на дні , разом з тим ліки повністю потраплять всередину.

читать дальше свернуть
Характеристики
Форма лекарства
гранулы
Назначение
Тип
антипротозойные
читать дальше свернуть
Отзывы
7 отзывов
100% положительных
ООО Укрфид
13 января 2024г. в 14:53
Замовлення приіхало вчасно, ціна актуальна, товар належно упаковано.
Вікторія
27 октября 2022г. в 20:23
Дуже вдячна за оперативну роботу. Менеджер передзвонив, записав адресу доставки і зразу відправив замовлення. Бажаю успіхів і добробуту компанії. Рекомендую до співпраці.
Роман С.
15 декабря 2021г. в 10:31
Хлопці молодці. Все швидко і професійно.
Артём
25 июля 2021г. в 23:45
Очень понравилось! Рекомендую!
Константин
22 декабря 2020г. в 19:02
Все ок, быстро связались, быстро отправили. все кошерно. рекомендую.
Якименко Елена Николаевна
11 февраля 2020г. в 23:22
Заказ пришёл быстро,спасибо.
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Безналичный расчёт

Наличный расчёт

Наложенный платеж

Предоплата

Варианты доставки

Новая Почта

Самовывоз

Интайм

Автолюкс

Гюнсел

Ночной Экспресс

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть


Вас заинтересует

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти