Каталог товаров

Крем Сан Д контейнер 20 г O.L.KAR.

в наличии
код: 312
65,00 грн. /шт
Купить в один клик
Онлайн оплата
Регион: Украина, Винницкая обл., Винница
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
2 Года
Время ответа:
более суток
Описание товара

Склад
1 г препарату містить діючі речовини (мг): бетаметазон дипропіонат 0,64; гентаміцин сульфат 1,0; клотримазол 10,0.
Допоміжні речовини: до - 1 г.

Фармакологічні властивості
Завдяки комбінації діючих речовин препарат має протизапальну, протиалергічну, антибактеріальну, протигрибкову дії.
Бетаметазону дипропіонат – синтетичний фтормісний кортикостероїд. Має протизапальну, глюкокортикоїдну, протиалергічну, протисвербіжну дію. При місцевому застосуванні звужує судини, усуває свербіж, уповільнює виділення медіаторів запалення (еозинофілів, опасистих клітин), інтерлейкінів 1 і 2, γ-інтерферону (з лімфоцитів та макрофагів), гальмує активність гіалуронідази та знижує проникність. Клотримазол належить до групи імідазольних протигрибкових лікарських засобів. Сприяє збільшенню проникності фосфоліпідної оболонки ліпосом, вакуоалізації цитоплазми, зниженню кількості рибосом. Клотримазол активний щодо: Trichophyton rubrum, Trichophyton mentagrophytes, Epidermophyton floccosum, Microsporum sapis, Candida alvicans, Malassezia furfur (Pityrosporum orbiculare).
Гентаміцин – антибіотик широкого спектра дії з групи аміноглікозидів, чинить бактерицидну дію на грамнегативні бактерії: Pseudomonas aeruginosa, Aerobacter aerogenes, Escherichia coli, Proteus vulgaris, Klebsiella pneumoniae; грампозитивні бактерії: Streptococcus spp., Staphylococcus aureus.
При зовнішньому застосуванні препарату Сан Д крему в терапевтичних дозах трансдермальне всмоктування речовин, що діють, в кров дуже низьке. Застосування оклюзійних пов'язок значно підвищує трансдермальне всмоктування бетаметазону i гентаміцину, що може призвести до збільшення ризику системних побічних ефектів.

Застосування
Для лікування у собак та кішок дерматозів з вираженою алергічною, запальною реакцією, свербежем, гіперемією, набряком, інфільтрацією, ускладненими вторинною бактеріальною інфекцією; грибкових захворювань шкіри, викликаних Microsporum canis, Trichophytoп rubrum, Trichophyton mentagroрhytes, кандидатів, викликаних Candida albicans, Candida parapsilosis, уражень дріжджовими грибами Malassezia furfur.

Дозування
Крем застосовують зовнішньо, місцево. Доза препарату залежить від площі ураженої ділянки. Перед нанесенням крему шерсть на ураженій ділянці вистригають. Крем необхідно наносити на уражену шкіру та оточуючі ділянки тонким шаром 2 рази на добу (вранці та ввечері), обережно втираючи у шкіру. Після досягнення клінічного покращення частота застосування препарату може бути зменшена до 1 разу на добу.
Тривалість лікування визначається ліквідацією запального процесу та негативних даних бактеріального та/або мікологічного аналізу, припиненням сверблячки, очищенням шкіри.
Курс лікування залежить від виду та тяжкості перебігу захворювання, ефективності терапії та визначається лікарем ветеринарної медицини і зазвичай становить 2-4 тижні (не більше); між повторними курсами необхідна перерва тривалістю щонайменше 20 діб.

Протипоказання
Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Побічна дія
Надмірне та тривале застосування препарату на великі ділянки шкіри може призвести до прояву системних ефектів, властивих для застосування кортикостероїдів, а саме: пригнічення гіпоталамо-гіпофізарно-надниркової системи з розвитком вторинної недостатності надниркових залоз, прояви симптомів гіперкортицизму (збільшення маси тіла, оте , гіпокаліємія), виникнення синдрому Іценка-Кушинга

Застереження
Уникати потрапляння препарату у вічі, відкриті рани.
Чи не наносити крем на шкіру навколо очей.

Форма випуску
Полімерні банки по 20 г.

Зберігання
В оригінальній упаковці за температури не вище 25 °С. Чи не заморожувати.

Термін придатності
3 роки з дати виготовлення.

читать дальше свернуть
Характеристики
Форма выпуска
Крем
Масса
20
Цвет
Белый
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Наличный расчёт

Онлайн оплата

Наложенный платеж

Варианты доставки

Новая Почта(отделение)

Самовывоз

Укрпочта
Обязательно указывайте индекс

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть


Вас заинтересует

Покупатели этого товара также интересовались
код: 300
252,00 грн. /шт
в наличии
код: 6398
271,00 грн. /шт
в наличии
код: 4483
75,00 грн. /шт
в наличии
код: 23430
244,00 грн. /шт
в наличии
код: 905225
35,00 грн. /шт
в наличии
код: 14126
619,00 грн. /шт
в наличии
код: 14855
29,00 грн. /шт
в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти