Купити Зааненських козенят

Купити Зааненських козенят - Agrobiz.net
3 000,00 грн /шт В наличии  +380506657490
Задать вопрос

Ф/Г ЕКО - Карпати знаходиться у передгір’ї Карпат, серед чистої незасміченої природи, що й стало поштовхом для виготовлення смачних та корисних продуктів харчування. Метою започаткування фермерського господарства було розведення кіз альпійської та зааненської порід, а також виготовлення якісних сирів і кисломочної продукції.

Зааненська порода кіз виведена в Швейцарії, в долині річки Зане (район Бернських Альп). Свою назву отримала від Зааненської долини (Зааненталь), що є центром племінного розведення і найбільшого розповсюдження. В даний час зааненська порода - одна з найбільш високопродуктивних молочних порід у світі і відрізняється довголіттям і міцним здоровям, і завдяки своїм незвичайним молочним якостям отримала величезну популярність у всьому світі і була завезена в багато країн.

Кози зааненської породи вважаються найбільшими. За стандартом висотою в холці дорослі кози повинні бути 76-78 см, а козли 82-85 см. Вага дорослої кози 40-60 кг, козла 75- 80 кг. Але ці показники дуже посередні.

Тулуб у зааненських кіз видовжений, груди широкі, ноги високі. Голова середньої величини, мордочка злегка витягнута, вуха средньої довжини, шия довга, витончена, можуть бути сережки. Шерсть коротка, біла, іноді з кремовим відтінком (який посилюється влітку і майже зникає взимку).

Вимя у зааненских кіз грушоподібні або чашеобразні (округлої форми). Роги можуть бути, можуть бути і відсутніми. Спочатку у зааненскіх кіз були роги, комолі - результат селекції. Відсутність рогів зовсім не означає, що коза вже породиста. За стандартом зааненська коза повинна давати щодня не менше 3,5 л молока.  Зааненська коза прославилася не тільки своїми високими удоями, а й дивовижно смачним молоком. Її молоко не має ніякого присмаку. Смак молока насичено-вершковий, легкий, у деяких тварин - солодкий. Відомо, що козяче молоко набагато корисніше коровячого, значно краще засвоюється організмом людини і не викликає алергії у дітей.

Породы: Зааненские
Тип: молочные
Способы доставки
 • Новая Почта
 • Самовывоз
 • Интайм
 • Автолюкс
 • Гюнсел
 • Ночной Экспресс
Способы оплаты
 • Предоплата
 • Наложенный платеж
 • Наличный расчёт
 • Безналичный расчёт

Отзывы о Купити Зааненських козенят

Оставить отзыв
или
Плохо
Так себе
Нормально
Хорошо
Отлично
Это вопрос
Напишите отзыв
Укажите, если хотите стать зарегистрированным пользователем Неверный email
 • Добавить фото

 • Добрий день. Якщо я купляю козу, то які способи її доставки?
  26 декабря 2018г. в 11:43
Продаете сельхоз животных? Продавайте на AGROBIZ

Покупатели этого товара также интересовались

Комбікорм для дійних корів тм Мультигейн
278,00 грн
Комбікорм для дійних корів тм Мультигейн
Продавец:Регіональний склад комбікормів -(kombikorm.kiev.ua)
Сено луговое для с х животных
50,00 грн
Сено луговое для с х животных
Продавец:Питомник "Скарборо"

Вы смотрели

Купити Зааненських козенят
3 000,00 грн
Купити Зааненських козенят
Продавец:Еко - Карпати
3 отзыва