Ланнат, в.р. Інсектицид

Ланнат, в.р. Інсектицид - Agrobiz.net
465,92 грн /шт В наличии
Задать вопрос
Ланнат® 20 р.к. відноситься до хімічного класу карбаматів, на клітинному рівні препарат блокує фермент ацетилхолінестеразою в синапсі нервової системи комахи.В шкідників, оброблених Ланнатом ® 20 ж.к., проявляються такі симптоми:конвульсіїгіперактивністьпаралічтремтіння кінцівокПрямий контакт є найбільш ефективним методом контролю шкідників, так як Ланнат ® 20 р.к. швидко проникає в комаха через кутикулу або міжсегментальні мембрани. Ефект інтоксикації комахи при прямому контакті можна спостерігати вже через кілька хвилин, а максимальна ефективність досягається протягом двох днів після обробки.Ланнат® 20 р.к. при прямому контакті також знищує відкладені яйця шкідників. Як правило, оброблені яйця не виживають, якщо обробка була проведена в фазу «чорної головки». Личинка, яка відроджується з оброблених яєць, як правило, не встигає навіть повністю їх вирішити перед тим, як загинути.Незважаючи на те, що прямий контакт є найбільш ефективною формою контролю, поїдання обробленої листової поверхні або харчування соком також проявляє високотоксичний ефект на комаха. Шкідники, які не мали прямого контакту з Ланнатом®, контролюються шляхом кишкової дії.Швидкість дії:Препарат швидко проникає всередину листа, створюючи згубну (особливо актуально для сисних шкідників (попелиці, трипси), концентрацію в клітинному соку. Останні дослідження, проведеного компанією «Дюпон», показали, що смертність 40% шкідників відбувається протягом перших 15 хв після обробки як при прямому контакті, так і при поїданні обробленої листової поверхні.Трансламінарну активність:Ланнат® 20 р.к. володіє трансламірною активністю, тобто здатний проникати до нижньої сторони листа, в результаті чого інсектицид здатен контролювати шкідників як з верхньої, так і з протилежного боку листя.Рекомендації по використанню Ланнат® 20 р.к. слід застосовувати в рекомендованих нормах витрати в період відродження перших личинок. Для отримання високої ефективності препарату необхідно забезпечити якісне і рівномірне покриття поверхні рослин.
слід застосовувати в рекомендованих нормах витрати в період відродження перших личинок. Для отримання високої ефективності препарату необхідно забезпечити якісне і рівномірне покриття поверхні рослин.Правильний спосіб змішування інсектициду Ланнат® з Кодасайд 950 м.е. 1. В окремому контейнері попередньо до Кодасайд (2,0-2,5 л/га) додається повна норма інсектициду Ланнат® (0,8-1,2 л/га та розмішується до утворення емульсії. 2. Потім заповнити одну третину баку обприскувача водою і додати емульсію, що утворилася в результаті змішування Кодасайду із інсектицидом Ланнат®. 3. До кінця заповнити бак обприскувача водою при постійному перемішуванні. Стійкість до зовнішніх факторів довкілля Ланнат® 20 р.к. є ефективним як в прохолодну, так і в жарку погоду. Немає необхідності проводити повторну обробку, якщо дощ пройшов після висихання робочого розчину Ланнату® на оброблених рослинах (зазвичай 2 години після обробки). Ланнат ® 20 р.к. є фотостабільним під дією сонячного випромінювання.
Ланнат® 20 р.к. є високоефективним інсектицидом проти багатьох видів лускокрилих шкідників, попелиць, жорсткокрилих, цикадок, блішок, трипсів і т.д. Ланнат здатний контролювати дорослих комах, німф, личинок, а також відкладені яйця шкідників при прямому контакті.
Надійно контролює широкий спектр гризуть і сисних шкідниківЕфективний на всіх стадіях развитку личинок, володіє контактною активністю проти дорослих комах (метеликів і імаго інших шкідників) і яєцьШвидка дія: 40% комах гинуть протягом 15 хвилин, 70% - протягом 1 години, 90% - протягом 4-х годинШкідливість комах швидко знижується після обробки завдяки як контактної, так і кишкової діїМожливе застосування за 14 діб до збору врожаюДуже низька ймовірність виникнення перехресної резистентностіНизький ризик накопичення залишків діючої речовини в продукціїСтійкий під впливом зовнішніх факторів навколишнього середовищаІдеально вписується в існуючі системи захисту овочів.
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Отзывы о Ланнат, в.р. Інсектицид

Оставить отзыв
или
Плохо
Так себе
Нормально
Хорошо
Отлично
Это вопрос
Напишите отзыв
Укажите, если хотите стать зарегистрированным пользователем Неверный email
Продаете агрохимию? Продавайте на AGROBIZ

Покупатели этого товара также интересовались

Смерть вредителям 500 мл.
33,60 грн
Смерть вредителям 500 мл.
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Препарат 30 В, к.э 900 мл.
42,70 грн
Препарат 30 В, к.э 900 мл.
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Кораген 4 мл
13,00 грн
Кораген 4 мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Биологический бактерицид Фитоплазмин
1 126,85 грн
Биологический бактерицид Фитоплазмин
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Скарадо-М Биофугницид (плодово-ягодный)
460,00 грн
Скарадо-М Биофугницид (плодово-ягодный)
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв