Каталог товаров

Лапа картоплекопач

в наличии
код: 161131816
2 600,00 грн.
Купить в один клик
Регион: Украина, Житомирская обл., Любар
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
9 Лет
Время ответа:
менее суток
Описание товара

збирання врожаю картоплі єдуже Важко та кропіткім процесом. Если Ви Придбай мотокультиватор або мотоблок, у Вас вінікне бажання, щоб ВІН виконан цею процес вместо Вас, це можливо, только необходимо купити Картоплекопалка для мотоблока . Завдяк цьом навісному устаткування Ві спроста свою працю і заощадіте много годині. Конструкція картоплекопачів складається з ножа, фільтрующої решітки, має можлівість регулювання глибінь.
Картоплекопач для мотоблока Призначення для механізованого вікопування картоплі. Процес збору врожаю відбувається наступна чином: картопля відділяється від грунту и вікладається на поверхню землі Слідом за агрегатом. После чего Вже можна Приступати до ручного збору картоплі.

Такоже в наявності є широкий асортимент запчастин до мотоблоків, мототракторів. Навісне обладнання до них та запчастини до навісного обладнання.

0678496500-Паша, 0964234213-Володимир

читать дальше свернуть
Характеристики
Состояние
новый
Назначение
для мини-сельхозтехники
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Безготівковий розрахунок

Готівковий розрахунок

Накладний платіж

Предоплата

Варианты доставки

Нова Пошта

Самовивіз

Інтайм

Автолюкс

Гюнсел

Нічний Експрес

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть
Покупатели этого товара также интересовались
код: 162876786
3 800,00 грн.
в наличии
код: 162876786
3 800,00 грн.
в наличии
код: АКК3
730,00 грн.
в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти