Лавина, к.с. Гербіцид

Лавина, к.с. Гербіцид - Agrobiz.net
675,42 грн /шт В наличии
Задать вопрос
Препарат потрапляє в рослину адсорбуючись кореневою системою та листям бур'янів. Діюча речовина препарату - метамітрон відноситься до хімічного класу триазинони, має системні властивості і є інгібітором нециклічного фотофосфорилювання. Препарат, переміщаючись по рослині акропетально, потрапляє в хлоропласти і пригнічує процес фотосинтезу (реакцію Хілла). Ознаки дії препарату проявляються через 3-7 днів утворенням некрозів, знебарвленням листків. При досходовому внесенні препарат створює захисний «екран», забезпечуючи оптимальні умови для культури на ранніх фазах її розвитку.Швидкість впливу, період захисної діїДія препарату на проростки бур'янів починається в момент проростання. У вегетуючих бур'янів видимі ознаки пригнічення проявляються через 3-7 днів. Повна їх загибель відбувається через 2-3 тижні після внесення препарату. Період захисної дії - 40-60 днів.
Лавина застосовується для знищення однорічних дводольних і деяких злакових бур'янів в посівах цукрових, столових і кормових буряків. Для розширення спектру дії рекомендується використовувати в суміші з препаратами на основі фенмедифаму і десмедифаму, за необхідності можна вносити в суміші з грамініцидами, але в кожному конкретному випадку необхідно провести попередню перевірку на фізико-хімічну сумісність препаратів. Для запобігання токсичної дії на культуру потрібно уникати багатокомпонентних сумішей (більше 2-х препаратів). При приготуванні робочих сумішей з препаратами бетанальної групи в бак, заповнений на 1/3 водою, заливається Лавина, ретельно перемішується і, лише після повного її розчинення, добавляється в робочий розчин препарат бетанальної групи. До бакових сумішей не рекомендується додавати інсектициди і рідкі добрива. Робочий розчин готується безпосередньо перед застосуванням і повинен бути використаний одразу після приготування. Норма витрати робочого розчину - 200-300 л/ га. За посушливих умов слід вносити максимальну норму робочого розчину. Гербіцид Лавина можна вносити до посіву, до сходів і, після сходів буряків. Не рекомендується обприскувати посіви буряків, ослаблені заморозками, жарою, шкідниками. Не слід обробляти посіви менш ніж за б годин до дощу і при великій росі. Забороняється застосування гербіциду на кислих грунтах при pH <5 . Обприскування препаратом Лавина грунту до посіву та до сходів культури можна проводити навіть за низьких температур - при температурі повітря від +5°С. При післясходовому застосуванні, для отримання максимального результату, обробку слід проводити в оптимальному температурному режимі (від + 12° до +25°С). Оптимальна швидкість руху обприскувача має бути 4-5 км/год.; Тривалість захисної дії гербіциду Лавина при триразовому обприскуванні - до 12 тижнів в залежності від погодних умов і забур'яненості поля, а також від часу, способу внесення, дозування, типу грунту.
Селективний гербіцид комбінованої дії для боротьби з однорічними дводольними бур'янами в посівах цукрових, столових і кормових буряків.
Широкий діапазон застосування на буряках - може використовуватися як до сходів, так і по сходах культури, що забезпечує її надійний захистНе фітотоксичний для буряківДіє на бур'яни як через кореневу систему, так і через листя, завдяки чому забезпечується висока біологічна ефективність препаратуШвидка дія на бур'яниШирокий температурний діапазон застосування - від + 5° до +25°СПроявляє високу гербіцидну активність при низьких температурах
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Отзывы о Лавина, к.с. Гербіцид

Оставить отзыв
или
Плохо
Так себе
Нормально
Хорошо
Отлично
Это вопрос
Напишите отзыв
Укажите, если хотите стать зарегистрированным пользователем Неверный email
Продаете агрохимию? Продавайте на AGROBIZ

Покупатели этого товара также интересовались

Послевсходовый системный гербицид Триатлон
3 582,03 грн
Послевсходовый системный гербицид Триатлон
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Рим плюс мачо 5гр+25мл
26,40 грн
Рим плюс мачо 5гр+25мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Зенкор ЛИКВИД 20мл
47,30 грн
Зенкор ЛИКВИД 20мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Зенкор ЛИКВИД 100мл
204,70 грн
Зенкор ЛИКВИД 100мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Промекс КС
183,80 грн
Промекс КС
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв
ГЕЛІОС
102,00 грн
ГЕЛІОС
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв
Метризан ВГ
875,20 грн
Метризан ВГ
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв