Лазурит Супер, к.н.е. Гербіцид

Лазурит Супер, к.н.е. Гербіцид - Agrobiz.net
742,23 грн /шт В наличии
Задать вопрос
чутливі до Лазуриту® Супер такі бур'яни: амброзія полинолиста, волошка синя, вероніка (види), галінсога дрібноквіткова, гірчиця польова, сухоребрик (види), кучерявець Софії, нетреба (види), дурман звичайний, рутка лікарська, жовтушник лакфіольний, чистець болотний, зірочник середній, абутилон Теофраста, капуста польова, кохія вінична, лутига (види), лобода (види), кульбаба лікарська, осот городній, грицики польові, жабрій (види), портулак городній, плоскуха звичайна, ромашка непахуча, редька дика, смикавець (види), чистець однорічний, щириця (види), талабан польовий та ін. Середньочутливі до гербіциду злакові бур'яни: мишій звичайний, стоколос, лисохвіст польовий, тонконіг однорічний, вівсюг, пажитниця жорстка, пажитниця п'янка, пажитниця багатоквіткова, пальчатка кров'яна. Крім того, Лазурит® Супер пригнічує такі багаторічні бур'яни, як кульбаба лікарська і осот городній (сходи з насіння).Механізм дії:проникає в бур'яни, в основному, через коріння і проростки, частково - через листки. Переміщується в акропетальному напрямку, володіє системною дією, інгібує процес фотосинтезу, впливаючи на фотосинтетичний транспорт електронів.Швидкість дії:за використання гербіциду до сходів культури він знищує бур'яни в момент їхнього проростання, за післясходового застосування - протягом 10 - 20 днів після обробки. Препарат запобігає появі другої «хвилі» бур'янів, пригнічуючи їхні проростки в ґрунті.Період захисної дії:Лазурит® Супер захищає культури від сегетальних рослин протягом 1 - 2 місяців і більше (картоплю - практично до змикання рослин у рядках), залежно від погодних умов, типу ґрунту і ступеня окультуреності поля.
на картоплі Лазурит® Супер можна вносити однократно або двократно. У першому випадку обприскування вегетуючих бур'янів препаратом у нормі витрати 1 - 1,3 л/га проводять за висоти рослин картоплі 5 см. У разі двократного почасткового внесення першу обробку гербіцидом (у нормі витрати - 0,9 л/га) проводять по вегетуючих бур'янах до сходів картоплі, другу (в нормах 0,35 - 0,4 л/га) - за висоти рослин картоплі 5 см. Кращим орієнтиром для застосування Лазуриту® Супер є період, коли на полі з'явилось 70 - 80% сходів картоплі.Перемішування ґрунту під час обробки і в перші дні після неї проводити не рекомендується. Поверхня ґрунту до обприскування має бути добре розроблена (без грудок).Фактори, що впливають на ефективність препарату:максимальному прояву гербіцидної активності Лазуриту® Супер сприяє випадання помірних опадів у найближчий час після обробки. Рясні опади, навпаки, можуть її знизити внаслідок вимивання препарату (особливо на легких ґрунтах). Довготривала посуха після застосування гербіциду також негативно впливає на його ефективність.Препарат може чинити негативну дію на культуру, що перебуває в стані стресу (внаслідок посухи, перезволоження, ураження хворобами та шкідниками і т. п.). Ця дія має тимчасовий характер і зникає протягом 10 днів. Однак за наявності несприятливих умов обробку культури краще відкласти.
системний гербіцид для контролю широкого спектру однорічних дводольних і злакових бур'янів на картоплі та томатах.
надзвичайно висока проникна здатність;знищення однорічних дводольних і злакових бур'янів;широкий діапазон застосування: до сходів чи після сходів культури;тривалий захист - аж до змикання картоплі в рядках;можна вносити почастково для подовження захисту;зручність у застосуванні.
Страна производитель: Россия
Вид: избирательного (селективного) действия
Тип (по способу проникновения в организм): Системного действия
Применение: для картофеля
Упаковка: пластиковая тара
Форма выпуска: концентрат наноэмульсии
Производитель: August
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Отзывы о Лазурит Супер, к.н.е. Гербіцид

Оставить отзыв
или
Плохо
Так себе
Нормально
Хорошо
Отлично
Это вопрос
Напишите отзыв
Укажите, если хотите стать зарегистрированным пользователем Неверный email

Вас заинтересует

Пестициды
Продаете агрохимию? Продавайте на AGROBIZ

Покупатели этого товара также интересовались

товар сезона
Розница и опт
Сплошной системный гербицид Тотал
104,39 грн
Сплошной системный гербицид Тотал
+380631145124, +380987697049
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Послевсходовый системный гербицид Евро Ленд
656,39 грн
Послевсходовый системный гербицид Евро Ленд
+380631145124, +380987697049
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Послевсходовый Гербицид Клинч Макс
4 327,18 грн
Послевсходовый Гербицид Клинч Макс
+380631145124, +380987697049
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Рим плюс мачо 5гр+25мл
26,40 грн
Рим плюс мачо 5гр+25мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Фюзилад Форте 100 мл
75,40 грн
Фюзилад Форте 100 мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Ураган форте 40мл
8,70 грн
Ураган форте 40мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
ГЕЛІОС
102,00 грн
ГЕЛІОС
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв
Ділар ВГ
1 502,20 грн
Ділар ВГ
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв
Сульфоніл ВГ
1 857,80 грн
Сульфоніл ВГ
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв