Каталог товаров

Лента полипропиленовая 16080 ТСЕ (серая)

в наличии
код: 352542327
497,70 грн.
Купить в один клик
Регион: Украина, Киевская обл., Киев
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
1 Год
Время ответа:
более суток
Описание товара

Лента полипропиленовая 16080 ТСЕ (серая)

У нас вы можете купить ленту для стреппинг-машин широкого спектра типоразмеров (отличаются толщиной, шириной и намоткой. 

Полипропиленовая лента применяется при стягивании, обвязывании различного груза для прочной и надежной его фиксации.

Намотка, км 1.5
Ширина, мм 16
Толщина ленты, мм 0.8
Разрывная нагрузка, кг 230
Внутренний диаметр бобины, мм 200
Ширина бобины, мм 190
 
Пако Техника предлагает широкий ассортимент упаковочной ленты для ручной и автоматической обвязки: лента металлическая, полиэстерная, полипропиленовая. Также в наличии . Цены уточняйте по контактным телефонам!
читать дальше свернуть
Характеристики
Тип
полипропиленовая (ПП)
Способ крепления
с помощью термической сварки
Ширина, мм
16
Длина, м
1500
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Безналичный расчёт

Варианты доставки

Новая Почта

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть
Покупатели этого товара также интересовались
код: 1
20,00 грн.
в наличии
код: 1
25,00 грн.
в наличии
код: 8402441
82,00 грн.
в наличии
ТОП
продажи
9,50 грн.
в наличии
ТОП
продажи
9,50 грн.
в наличии
ТОП
продажи
9,50 грн.
в наличии
ТОП
продажи
код: 364080975
676,50 грн.
в наличии
ТОП
продажи
код: 352529076
515,12 грн.
в наличии
ТОП
продажи
код: 21365220
1 362,19 грн.
в наличии
ТОП
продажи
9,50 грн.
в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти