Каталог товаров

Липа дрібнолиста. Н=1-1,7 м Саджанці з ОКС.

в наличии
код: 1529896909
60,00 грн.
Купить в один клик
з 91 отзыва, 100% положительных
Регион: Украина, Винницкая обл., Винница
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
4 Года
Время ответа:
менее суток
Описание товара
Липа дрібнолиста. Н=1-1,7 м Саджанці з ОКС.

Шановні покупці! Оскільки ми більшу частину робочого часу проводимо на розпліднику, а не біля комп'ютера або паперів, то можливість приймати Ваші замовлення є тільки через корзину. Ваш інтернет магазин самообслуговування. І тому без зарплати менеджера в ціні товару.

(Цей інтернет ресурс в процесі наповнення. Більш повний перелік наших пропозицій дивіться на https://www.miroslav.vn.ua Тут розміщено понад 2300 пропозицій. Щоб купити ще дешевше, приїжджайте на розплідник. Самовивіз від суми замовлення 2500 грн включає 40% знижку.)

Велике струнке дерево, дуже доречне в зеленому будівництві. Сильний медонос. Чай з квітів липи куди ефективніше фабричних засобів при лікуванні багатьох захворювань.
А вісь що пишуть в Інтернеті : Липа дрібнолиста – найбільш поширений в Європі та Східній Азії вид лип. Її нерідко можна зустріти не тільки в штучних насадженнях, міських алеях і парках, але й у природних лісах – чистих липняках або разом з іншими листяними і хвойними деревами.

Дерево росла, досягає у висоту 20, а деколи і на 30 метрів, при діаметрі крони 15 – 19 м. Крона густа, відкидає щільну тінь. Росте швидко, річний приріст може скласти до півметра у висоту і трохи менше (до 40 см) в діаметрі крони. Такими темпами до 7 – 8 років липа може досягти висоти 5 м, а до 30 років це вже доросле дерево, і темпи зростання починають поступово знижуватися. Живе дерево до 500 – 600 років.

Висока стійкість до вітрам і посухи багато в чому пояснюється будовою кореневої системи — вона у липи стрижнева. До 6 років деревце нарощує основний центральний корінь, який йде на глибину, що дорівнює або трохи меншу, ніж висота надземної частини рослини. У старшому віці коренева система стає більш розгалуженою, сильно розростається по сторонам, займаючи практично весь земляний кому під кроною.

Переваги липи мелколистной
Основна причина популярності липи мелколистной – її витривалість. Вона не вимоглива до освітлення, легко переносить сильні вітри, морози до -40 градусів Цельсія, а так само відсутність регулярного поливу (окрім самих посушливих років), та забрудненість повітря. Це дерево здатне рости практично на будь-яких грунтах, крім занадто жирних і важких. Для нього головне, щоб пласт підземної води не залягав занадто високо.

Друга причина популярності-це дерева — декоративність. Стовбур у нього завжди рівний, крона – щільна і добре переносить стрижку, а в момент цвітіння, яке відбувається в середині літа, воно густо покривається золотистими суцвіттями і виділяє чудовий аромат.

В результаті, липа стала одним з найпоширеніших дерев для формування міських алей і створення тінистих місць відпочинку. Вона добре виглядає в будь-якому ландшафті, за що її люблять дизайнери.

Третій фактор: липа – чудовий медонос. Вона приваблює бджіл сильним ароматом, з її суцвіть виходить мед найвищої якості, з відмінними показниками в'язкості, смаку, аромату, кольору, прозорості, і з чудовими цілющими властивостями.

І остання, але не менш значуща особливість липи мелколистной – її лікувальні властивості. В медицині і не тільки народної, дуже цінується чай з липового цвіту. У той же час, лікувальними властивостями володіють практично всі частини цього дерева: квіти, кора, листя, бруньки і навіть вугілля з деревини. Всі ці засоби є жарознижувальними, потогінні і сечогінні. Їх використовують для місцевого лікування різних запалень ротової порожнини та горла при застудах, стоматитах і деяких інших захворюваннях.

Як розвести на ділянці липу?
Отже, перше питання, яке може виникнути у вас – де взяти саджанець липи? Щоб на нього відповісти, розберемося, як розмножується це дерево, кілька способів:

Насінням – природний спосіб, з допомогою якого липа в природі заселяє досить великі площі. Однак, щоб виростити липу з насіння будинку, необхідно запастися терпінням: насіннячко перетвориться на молоде деревце не раніше, ніж через 8-10 років. Якщо вас це влаштовує, порядок дій такий:
Купіть або зберіть з дерева дозрілі насіння.

Насіння липи проходять процес стратифікації протягом 2-3 місяців, для цього їх насипають у ємність з вологим піском або тирсою з розрахунку й частина насіння на 3 частини субстрату, накривають повітропроникною кришкою і ставлять у холодильник або приміщення з температурою в межах +1-5 градусів. Якщо за 15 днів до посіву вони не проростуть, температуру повітря підвищують до +25-30 градусів, при цьому насіння постійно перемішують і зволожують.

Висівають насіння навесні, розсипаючи або розкладаючи на поверхні вологого грунту. Схожість їх досить невисока – у природі багато насіння липи проростають на другу або третю весну.

Молоді сходи слід регулярно поливати і очищати від бур'янів, а також вкривати на зиму.

Прикореневій порослю – для посадки можна використовувати молоді деревця, які відростають від кореня дорослої липи. Їх дуже часто можна зустріти біля дерева, особливо якщо тому не вистачає світла. Таку поросль легко викопати в сиру погоду (по вологій землі), і посадити так само, як покупної саджанець. Не переживайте, якщо коренева система буде трохи пошкоджена – для липи це не страшно. Правда, акуратність все ж слід дотримуватися, чим ціліша корінь, тим легше деревце перенесе пересадку і швидше рушить в зростання.
Відводками – цей спосіб підійде, якщо ваше серце полонила якась конкретна липа. В такому випадку, ранньою навесні, до появи нирок, в її пристовбурних кіл викопують неглибоку улоговинку і в ній фіксують, а потім засипають ґрунтом одну з молодих нижніх гілок так, щоб кінчик її стирчав із землі вертикально.
Влітку, в посушливу погоду, відводок слід поливати, а наступної весни, або через 2 роки вже можна буде відокремити від материнської рослини і висадити на постійне місце. При такому способі розмноження саджанець збереже всі ознаки батьківського дерева.

Черенкованием липа размножается очень плохо, а прививка хоть и возможна, но использовать такой трудоёмкий способ для неприхотливого дерева не целесообразно.

Как посадить саженец липы?

Подготовьте посадочную яму размерами 50х50х50 см.

При посадке аллеи располагайте деревья не ближе 3 – 4 м друг от друга, а для живой изгороди – около 2м.

На дно посадочной ямы насыпьте примерно 15см гальки, щебня или битого кирпича

Сверху добавьте слой компоста около 10 см, положите 55 грамм суперфосфата

Поместите в яму саженец так, чтобы его корневая шейка была на одном уровне с поверхностью земли.

Засыпьте образовавшиеся полости смесью дёрна, перегноя и песка, приготовленной в соотношении 1:2:2.

Обильно полейте саженец.

Как ухаживать за молодой липой?

Регулярно поливайте саженец, расходуя приблизительно по 1 ведру воды на дерево каждую неделю

Минимум 2 – 3 раза в год рыхлите приствольный круг на глубину около 10 см, попутно удаляя сорняки.

2 раза за сезон вносите удобрения – комплексные или азотные. Подойдёт настой коровяка (1 кг на 10 л воды) с добавлением 17 г мочевины и 25 г аммиачной селитры.

На зиму замульчируйте приствольный круг торфом, опилками, корой или опавшей листвой липы, слоем 10 см. Собственную листву можно использовать лишь в том случае, если дерево в этом сезоне не болело, и не подвергалось атакам вредителей.

В первую зиму для саженца желательно соорудить укрытие – плохо укоренившееся растение более подвержено вымерзанию.

Как ухаживать за взрослой липой

Поливать только в случае длительной засухи, из расчета 25 – 30 л на 1м2 под кроной.

Подкормки и рыхление приствольного круга остаются желательными, но они уже не настолько важны, как в первые годы. Укрытие на зиму не требуется.

Весной, до распускания почек, начиная со 2-го года, проводят стрижку кроны – не только санитарную, с удалением повреждённых ветвей, но и формирующую. Срезают не более трети длины здоровых ветвей.

Также весной желательна профилактическая обработка от вредителей и болезней, в первую очередь – грибковых. Нежные листики липы не очень устойчивы к заболеваниям, да и насекомые в них селятся довольно часто.

Болезни и вредители липы мелколистной

Вредители: тля (липкий налёт на листьях), листогрызущие насекомые, щитовка, сиреневый бражник, пирамидальная совка, жук – трубковёрт, листовёртка, пяденица, шелкопряд монашенка.

Болезни: галлы (галловый клещ, листья покрываются красными шипами), сажистый гриб, белая гниль, дырчатая и черная пятнистости листьев.

Меры борьбы: инсектициды, акарициды, актеллик и др. Против тли – обработка мыльным раствором.
читать дальше свернуть
Отзывы
91 отзыва
100% положительных
Сіткова Тетяна Федорівна
29 ноября 2022г. в 07:48
Рослини гарно виглядають, дбайливо упаковані, дуже вдячна.
Мирослав Степанович Гуменюк.
29 ноября 2022г. в 11:38
Нехай стануть окрасою Вашого саду. А сад окрасою України. Дякую за покупку та високу оцінку. Надихає на ще кращі досягнення.
Валентина
28 октября 2022г. в 09:10
Замовленням задоволена. Приємні ціни, гарні рослини, швидка доставка. Дякую за вашу працю. Мирного неба і швидкої перемоги!!!
Мирослав Степанович Гуменюк.
29 ноября 2022г. в 11:40
Дякую за покупку та високу оцінку. Нехай радують довгі роки. А ми працюємо щоб ще щось цікаве виростити на майбутнє.
Оксана
20 октября 2022г. в 18:20
Отримала чудові саджанці. Дякую
Мирослав Степанович Гуменюк.
29 ноября 2022г. в 11:41
Нехай стануть окрасою Вашого саду. Дякую за покупку та високу оцінку. Слава Україні!
Марія
27 сентября 2022г. в 20:18
Щиро дякую за вашу працю! Замовлення отримала швидко. Все є. Миру і перемоги всім нам!!!
Мирослав Степанович Гуменюк.
20 октября 2022г. в 21:29
Дякую за покупку та високу оцінку. Нехай все гарно росте та радує Вас. Слава Україні! Ми обов'язково переможемо!
Людмила
27 сентября 2022г. в 07:56
Надійний продавець, гарний товар. Швидка відправка. Неочікувана приємність: окрім замовлених рослин отримала рослини ще й у подарунок.
Мирослав Степанович Гуменюк.
27 сентября 2022г. в 20:22
Нехай стануть окрасою Вашого саду. Дякую за покупку та високу оцінку.
Юлія
22 сентября 2022г. в 14:03
Дуже сподобалося, буду замовляти ще. Відправка відбулася швидко. Рослини всі в гарному вигляді. Сподобалася і фінансова сторона питання.
Мирослав
27 сентября 2022г. в 09:07
Нехай ятануть окрасою Вашого саду. Дяку за покупку та високу оцінку.
Наталія
05 сентября 2022г. в 11:20
Лотерея. Деякі рослини прийшли нормальні, а деякі — просто треш. На фото нижче жимолость аврора ( повністю мертва) і ожина (хвора рослина). Ну а сумахи приїхали з обрубаними верхами стовбурів. Надіслала фото рослин «добросовісному» продавцеві після отримання, але «добросовісним» продавцям напевно не до таких повідомлень, бо відповіді так і не надійшло.
Мирослав Степанович Гуменюк.
06 сентября 2022г. в 07:33
Ви, "кваліфікований" садовод, Садіть й весною побачите що живе а що мертве. А краще не садіть. А ходіть за красою в ботсад а зв їжею в гастроном... УГУ!
Валентина
12 августа 2022г. в 09:27
Двічі замовляла і двічі залишалась задоволеною. Обслуговувавання, увага, ціни, якість матеріалу і навіть пакування. Вчора отримала друге замовлення, а вже сьогодні є бажання повернутись за третьою покупкою))) Дякую!
Мирослав Степанович Гуменюк.
05 сентября 2022г. в 11:33
Нехай з нашими рослинками Ваш сад стає красивіщим й красивіщим. В гарних садах буде гарною й наша Україна. Дякую за покупку та високу оцінку. Слава Україні!
Аліна
06 августа 2022г. в 20:50
В рослин гарна коренева система, рекомендую. Дякую Богу і вам.
Мирослав Степанович Гуменюк.
12 августа 2022г. в 09:47
Нехай Ваш сад стане ще кращим з ними. Дякую за покупку та високу оцінку. Слава Україні!
Мар‘яна
31 июля 2022г. в 13:28
Дякую за саджанці деревію птарника.Отримала замовлення швидко і не дорого.
Мирослав Степанович Гуменюк.
07 августа 2022г. в 19:44
Дякую за покупку й високу оцінку. Нехай гарно ростуть!
Тетяна
02 июля 2022г. в 12:46
Після перегляду одного з відео, не змогла втриматись від пошуку певного сорту троянди. Знайшовши її, замовила, попри здоровий глузд , у червневу спеку, додавши ще і модрину. Дуже швидко отримала замовлення (троянди в контейнері 0.5 л - дуже маленькі з гарним корінням, посадила у напівтінь для дорощування) і модрину, розміри і живий вигляд якої мене дуже приємно вразили (перевалила в більший контейнер і залишила у напівтіні). Випадок покупки, коли результат перевершив очікування, за що дуже вдячна.
Мирослав Степанович Гуменюк.
11 августа 2022г. в 13:45
Дякую за пакупку та високу оцінку. Радий що наші внутрішні стандарти Вам пасують. Нехай все росте та гарно виглядає в Вашому саду. Слава Україні!
Vadym
02 июня 2022г. в 20:54
Замовляв вже не перший раз.
Не зважаючи на воєнний стан, замовлення отримав в майже повному обсязі,
В обумовлений термін і згідно опису.
Були деякі питання, зумовленні воєнною ситуацією, але все вирішили культурним спілкуванням.
Ті хто працює, допомагають Україні так само, як ті хто боронить нашу Неньку від загарбників.
Рекомендую до співпраці.
Дякую, Мирославу!!
Наталія
29 мая 2022г. в 08:28
Здорові рослини. Доступні ціни. Хороша комунікація.
Виктор Антипа
28 мая 2022г. в 10:16
Добрый день , покупал саженцы пираканты (24 шт) , получил,посадил ,все прижилось .С благодарностью , Виктор
Оксана Сотникова
27 мая 2022г. в 10:58
Купую вже другий раз. Всі рослини крепкі. Навіть маленький всі добре вкорінилися і перезимували. Це дуже гарна можливість за таку невелику ціну купити багато різноманітних рослин
Наталія
27 мая 2022г. в 10:20
Молодці. Рослини прекрасні. Ціни доступні.
Олена Дмитрук
12 мая 2022г. в 11:36
Замовляла багаторічники вперше і дуже задоволена. Гарні рослинки за демократичною ціною. Дякую і.
шунин геннадий анатольевич
27 декабря 2021г. в 07:08
Саженцы отличные ,цена хорошая. Дякую
шунин геннадий анатольевич
26 декабря 2021г. в 09:23
Закалал первый раз персики.Качество хорошее,дошли целые.Дякую
шунин геннадий анатольевич
26 декабря 2021г. в 09:02
Заказал первый раз саженцы персиков. Дошли целые,корни хорошие.Все отлично.Как говорят весна прийдет,сажать будем.
Мирослав
27 декабря 2021г. в 10:10
Дякую за покупку та оцінку. Хай буде Вам в користь та насолоду!
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Безналичный расчёт

Наличный расчёт

Предоплата
Условие поставки 100 % предоплата.

Варианты доставки

Самовывоз
Начиная с суммы заказа 2500 грн при самовывозе 40% скидка.

Новая Почта

Автолюкс

Гюнсел

Ночной Экспресс

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть
Покупатели этого товара также интересовались
код: 118
500,00 грн.
в наличии
код: 1172104193
15,00 грн.
в наличии
код: 1691593410
15,00 грн.
в наличии
код: 1571
45,00 грн.
нет в наличии
код: 1159140618
15,00 грн.
нет в наличии
код: 1154318298
47,19 грн.
нет в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти