Каталог товаров
ТОП
продажи

Манжети і прокладки з поліуретану

в наличии
от 30,00 грн.
Купить в один клик
Регион: Украина, Днепропетровская обл., Днепр
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
2 Года
Время ответа:
менее суток
Описание товара

Манжети і прокладки з поліуретану застосовують для ущільнення нерухомих та рухомих деталей механізмів для ущільнення нерухомих та рухомих деталей механізмів у рідких та газоподібних середовищах у гідравлічних, паливних, мастильних та пневматичних пристроях нафтогазовидобувної, хімічної, металургійної, електротехнічної, гірничодобувної промисловості, машинобудування.

Поліуретанові манжети від виробникаманжети і прокладки з поліуретану

Вироби, виготовлені з поліуретану, мають високі експлуатаційні характеристики: підвищена еластичність, вібростійкість, нейтральність до агресивних середовищ, висока опірність до стирання та розриву, витримує великі питомі навантаження без руйнувань.

Застосування Манжети і прокладки з поліуретану порівняно з ущільненнями із гуми, дозволяє збільшити ресурс роботи обладнання у 4-7 разів.

Завод поліуретанових виробів "Політех-Дніпро"  виготовляє як стандартні манжети і прокладки з поліуретану за ГОСТами, так і деталі з поліуретану для імпортного чи нестандартного обладнання – за кресленнями чи ескізами замовника.

читать дальше свернуть
Характеристики
Тип
Уплотнения
Назначение
универсальное
Страна производитель
Украина
Производитель
Собственного производства
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Предоплата

Наложенный платеж

Безналичный расчёт

Наличный расчёт

Варианты доставки

Новая Почта(курьер)

Новая Почта(отделение)

Самовывоз

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть
Покупатели этого товара также интересовались
ТОП
продажи
код: 866574143
120,00 грн.
в наличии
ТОП
продажи
код: 926850534
160,00 грн.
в наличии
код: 866574045
450,00 грн.
в наличии
код: 60-43-2057
1 980,00 грн.
в наличии
код: TELECRANE F24-8D+
14 100,00 грн.
в наличии
код: TELECRANE F24-6D+
17 860,00 грн.
в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти