Марс – EL, тара — 5 л.. Біостимулятор росту рослин., Тернополь

Последнее редактирование: 03.09.2017 . Информация может быть не актуальна
Марс – EL, тара — 5 л.. Біостимулятор росту рослин. - Agrobiz.net
229,44 грн. /шт В наличии
0 отзывов

Плівкоутворюючий біостимулятор росту рослин.

Комплексний препарат для обробки насіння і рослин, що володіє унікальними властивостями: прилипач, регулятор росту, стимулятор, кріопротектор, адаптоген, фунгіцид, бактерицид.

Прилипач:

 Марс-ЕL є плівкоутворювальним препаратом, який виключає осипання протруйників з поверхні зерна за рахунок утворення навколо насіння полімерної оболонки. При спільній роботі з будь-якими отрутохімікатами (протруйниками, гербіцидами, інсектицидами), збільшує їх ККД за рахунок хорошої проникною здібності. За рахунок цього, можна на 40% знизити застосування отрутохімікатів без втрати якості обробки с / г культур та їх насіння.

Регулятор росту.

 Завдяки полімерній оболонці, препарат забезпечує реалізацію потенційних можливостей культур при формуванні врожаю:при недостатньому вмісті вологи в грунті, оболонка зберігає насіння від 45 до 60 днів в несприятливих умовах; підвищує і синхронізує польову схожість; стимулює енергію проростання насіння; сприяє інтенсивному формуванню кореневої системи.

Стимулятор. 

Препарат у своєму складі містить продукти метаболізму сімбіонтних  гриба ― ендофітів: ауксини, цитокініни, гібберіліни, ненасичені жирні кислоти, вітаміни (переважно групи В), амінокислоти, ферменти,  ліпіди,  фітолексіни,  лігменти та інші фізіологічно активні речовини, які в першу чергу стимулюють розвиток кореневої системи, а в наслідку забезпечують збалансоване харчування с / г культур.

 

Фунгіцид. 

Препарат має захисні властивості проти гнилей, при введенні до його складу відповідних фунгіцидів, надійно захищає насіння і проростки від насіннєвої та грунтової інфекції (головешка). Сприяє захисту насіння при тривалому перебуванні в несприятливих умовах у період набухання і появи проростків

Кріопротектор. 

Відомо, що 6-7% втрат врожаю викликані осінньо весняними заморозками, 23-25% вимерзанням озимих культур у процесі їх перезимівлі. Марс-ЕL знижує температуру замерзання клітинного соку і води в протоплазмі клітин, сприяє підвищенню стійкості озимих культур в період перезимівлі, т. к.:вяже в міжклітинному просторі воду і сік, тим самим перешкоджає утворенню кристалів при низьких температурах; підвищує вміст цукру  у період кущіння озимих культур; клітини рослин стають більш еластичними.

Адаптоген.

 При обробці с/г культур під час вегетації препарат Марс-ЕL знижує швидкість водного струму, а також інтенсивність транспірації (випаровування), підвищує осмотичний тиск в рослинах, змушуючи рослини тягнути воду з великих глибин, тим самим підвищуючи стійкість рослин до грунтової  та атмосферної посухи на ранніх етапах їх росту та розвитку

 Гумати входять до складу препарату містять 30 мікроелементів, серед яких домінують займають: Zn, Mn, Cu, Ti, Mo, Al, Cr, Ni та ін, а також містить сполуки: MgCl2, MgBr2, Mg (HCO3) 2, KCl , CoSO4, CaCl2, NaHCO3, Na2SO4, NaCl, I2, F2, Br2, B, Na + K.

Токсичність

Плівкоутворна основа препарату Марс-EL не токсична, не володіє кумулятивними властивостями, добре розкладається грунтовими бактеріями.

Норма витрати препарату

Для обробки насіння: 0,2 л на 1 тонну насіння

Для обробки по вегетації: 0,3 л/га – на 100 л води;
0,5 л/га – на 300 л води

Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Отзывы о Марс – EL, тара — 5 л.. Біостимулятор росту рослин.

Оставить отзыв
Напишите отзыв
Неверный email

Предложения для Вас:

Вас интересует стимуляторы роста растений?
Это займет менее одной минуты