Каталог товаров

Машина для высадки рассады от производителя

в наличии
210 000,00 грн. /шт
Регион: Украина, Херсонская обл., Каховка
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
10 Лет
Время ответа:
более суток
Описание товара

Рассадопосадочная машина для мини-трактора

Наше предприятие предлагает Вашему вниманию рассадопосадочные машины собственного производства. С их помощью Вы можете значительно сократить трудовые и временные затраты. Высадка осуществляется в подготовленную почву. Скорость — 3500 единиц на одного оператора. Рабочие места оснащены 8-секционными вращающимися каруселями для обеспечения максимального результата в короткие сроки.

Количество рабочих мест может быть увеличено до 6 (под заказ). Машина может быть оборудована гидравлическим маркером для удобства высадки рассады.

Оборудование надежно в работе и позволяет значительно сократить время на посадку.

На сайте вы можете заказать ботвоудалители от производителя. Доставка по всей Украине.

читать дальше свернуть
Характеристики
Принцип действия
Пневматическая
Страна производитель
Украина
Состояние
Новая
Способ посева
Рядовые
Высев
Точный
Агрегирование
для минитрактора
Тип
Прицепная
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Безналичный расчёт

Наличный расчёт

Наложенный платеж

Предоплата

Варианты доставки

Новая Почта

Самовывоз

Интайм

Автолюкс

Гюнсел

Ночной Экспресс

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть


Покупатели этого товара также интересовались

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти