Майстер Пауер, м.д. Гербіцид

Майстер Пауер, м.д. Гербіцид - Agrobiz.net
897,66 грн /шт В наличии
Задать вопрос
Механізм дії продукту полягає у блокуванні ферменту ацетолактатсинтетази, що зупиняє утворення аміно-кислот та поділ клітин у точках росту бур’янів, завдяки чому бур’яни одразу припиняють свій ріст та конкуренцію з культурою.Властивості:МайсТер® Пауер - післясходовий гербіцид широкого спектра дії для боротьби з однорічними і багаторічними дводольними і злаковими бур’янами, в т.ч. з такими найбільш шкодочинними бур’янами, як березка польова та гірчак (види), контроль яких раніше потребував використання бакових сумішей.МайсТер® Пауер - унікальний гербіцид, в якому за використання передових технологій поєдналися три високоефективні діючі речовини й антидот в одній інновативній формуляції.Препарат окрім відмінних «спалювальних» властивостей щодо вегетативної маси бур’янів, також має ґрунтову дію (тієнкарбазон-метил), що запобігає проростанню останніх протягом усієї вегетації культури.СПЕКТР ДІЇЗЛАКОВІ БУР’ЯНИПирій повзучийAgropyron repensЛисохвіст мишачохвостиковийAlopecurus myosuroidesМетлюг звичайнийApera spica-ventiВівсюг звичайнийAvena fatuaПівняче просо (Плоскуха)Echinochloa crus-galiПажитниця багатоквітковаLolium mltiflorumТонконіг однорічнийPoa annuaМишій, видиSetaria spp.ГумайSorghum halepenseШИРОКОЛИСТІ БУР’ЯНИКонтроль понад 80 видів, серед яких:Амброзія полинолистаAmbrosia artemisifoliaГалінсога дрібноквітковаGalinsoga parvifloraГірчак почечуйнийPolygonum persicariaГірчак розлогийPolygonum lapatifoliaГірчиця польоваSinapis arvensisГрицики звичайніCapsella bursa-pastorisОсот жовтийSonchus spp.Осот рожевийCirsium arvenseПаслін чорнийSolanum nigrumПідмаренник чіпкийGalium aparineКурячі очка польовіAnagallis arvensisЛобода, видиChenopodium spp.Лутига розлогаAtriplex patulaНезабудка польоваMyosotis arvensisНетреба звичайнаXantium strumariumРедька дикаRaphanus raphanistrumРомашка запашнаMatricaria matricarioidesРомашка лікарськаMatricaria chamomillaРіпак, падалицяBrassica napusСоняшник традиційний падалицяHelianthus cultus sat.Спориш звичайнийPolygonum aviculareЩириця, видиAmaranthus spp.Портулак городнійPortulaca oleraceaГірчак березкоподібнийPolygonum convolvulus*Березка польоваConvolvulus arvensis* Оптимальна фаза — 2–4 листки бур’яну.СЕЛЕКТИВНІСТЬМайсТер® Пауер відмінно витримують усі поширенні гібриди кукурудзи завдяки наявності антидоту у складі препарату.Після обробки МайсТер® Пауер на деяких гібридах може спостерігаться антиціанове забарвлення, що з часом минає і не справляє впливу на урожайність.Щодо рекомендацій із можливого використання МайсТер® Пауер на ділянках гібридизації звертайтесь до компаній-оригінаторів насіння.
Рекомендується застосовувати гербіцид проти молодих, активно вегетуючих бурянів: однорічних широколистих (2–6 листків), в т. ч. лобода біла — не пізніше 8 листків; однорічних злакових (від 1 листка до фази середини кущіння), за висоти багаторічних злакових 10–15 см, в т.ч. видів осотів — до фази стеблування; березка польова (довжина погонів до 15 см).Оптимальний гербіцидний ефект досягається при застосуванні МайсТер® Пауер в фазу 2–5 листків кукурудзи. Основним чинником вибору часу застосування препарату є фаза розвитку бур’янів та відсутність стресових умов. Існує досвід безпечного застосування МайсТер® Пауер до 10 листків кукурудзи, що можливо завдяки наявності антидоту ізоксадіфен-етилу у складі МайсТер® Пауер, але при застосуванні МайсТер® Пауер у фазу 8 листків кукурудзи та пізніше за стресових чи несприятливих погодно-кліматичних умов можливе виникнення фітотоксичності через зниження здатності культури до метаболізму діючих речовин гербіциду.Уникати обприскування препаратом, якщо на рослинах культури присутня роса, під час туману або, коли рослини бур’янів знаходяться у стресовому стані внаслідок посухи, що може призвести до зниження ефективності гербіциду (особливо на такі бур’яни як лобода біла та види мишію). Не рекомендується проводити обприскування МайсТер® Пауер при температурі повітря вище +25 °С.Не допускати переростання бур’янів, що мають високу ступінь опушення та потужний восковий наліт. У рік застосування Майстер® Пауер припустимий пересів лише кукурудзою. Восени року застосування Майстер® Пауер можливо висівати лише озимі зернові. При послідовному багаторазовому використанні гербіцидів з різних класів Майстер® Пауер повинен застосовуватися не пізніше ніж другим.ПРИГОТУВАННЯ РОБОЧОГО РОЗЧИНУЗаповнити бак обприскувача на 1/3 водою, готувати маточний розчин не потрібно, залити МайсТер® Пауер, включити мішалку на 10–15 хв, долити до відповідної норми водою, ще раз перемішати протягом 10–15 хв перед внесенням. Робочий розчин слід використати протягом 24 годин після приготування.Не рекомендується допускати перекриття норми внесення гербіциду (зокрема, йдеться про збільшення норми вдвічі).
Свіжий погляд на тривалий захист кукурудзи від бур’янів.
Повний контроль широкого спектра однорічних та багаторічних злакових бур’янів.Надзвичайно ефективний контроль широколистих бур’янів (гірчаки, березка польова).Відмінна селективність щодо культури.Швидша дія на бур’яни порівняно з іншими гербіцидами тієї самої групи завдяки властивостям формуляції.Безпечний для усіх поширених гібридів кукурудзи.
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Отзывы о Майстер Пауер, м.д. Гербіцид

Оставить отзыв
или
Плохо
Так себе
Нормально
Хорошо
Отлично
Это вопрос
Напишите отзыв
Укажите, если хотите стать зарегистрированным пользователем Неверный email
Продаете агрохимию? Продавайте на AGROBIZ

Покупатели этого товара также интересовались

Послевсходовый Гербицид Клинч Макс
4 530,10 грн
Послевсходовый Гербицид Клинч Макс
+380631145124, +380987697049
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
товар сезона
Розница и опт
Сплошной системный гербицид Отаман Экстра
171,10 грн
Сплошной системный гербицид Отаман Экстра
+380631145124, +380987697049
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
товар сезона
Розница и опт
Сплошной системный гербицид Тотал
113,15 грн
Сплошной системный гербицид Тотал
+380631145124, +380987697049
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Рим плюс мачо 5гр+25мл
26,40 грн
Рим плюс мачо 5гр+25мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Зенкор ЛИКВИД 100мл
204,70 грн
Зенкор ЛИКВИД 100мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Муссон 100мл
39,40 грн
Муссон 100мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Сульфоніл ВГ
1 857,80 грн
Сульфоніл ВГ
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв
Ореол Максі КЕ
309,00 грн
Ореол Максі КЕ
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв
Клодекс Про КЕ
482,30 грн
Клодекс Про КЕ
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв