Каталог товаров

Мазь Лекомакс Банка 400 г (Лекасептан) O.L.KAR.

в наличии
код: 23430
244,00 грн. /шт
Купить в один клик
Онлайн оплата
Регион: Украина, Винницкая обл., Винница
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
2 Года
Время ответа:
более суток
Описание товара

Склад
100 г мазі містять: олію евкаліпта - 3,22 г; екстракт мускатного горіха - 0,16 г; екстракт кедра - 0,16 г; камфора - 0,16 г; ментол - 0,08 г; масло лаврове - 1,21 г; хлорофіл - 0,023 г; основа - до 100 г.

Дія
Лекомакс покриває шкіру тонким жирним шаром і захищає її від висихання, спричиненого частим миттям рук та їх дезінфекцією протягом доїння. Шкіру вимені захищає від шкідливих впливів навколишнього середовища, що особливо важливим для корів на підніжному кормі, особливо в зимовий час. Лекасептал має і помірну антисептичну дію, оскільки зменшує кількість мікроорганізмів на шкірі. Лекасептал швидко вбирається у уражену тканину та діє протизапально.

Показання
Захист шкіри вимені та сосків від висихання (після доїння), а також рук доярок; мастит (додаткове лікування); набряк вимені; потріскана шкіра, бородавки, опіки, укуси комах та сверблячі місця на шкірі; забиття, гематома; флебіт, перифлебіт, лімфангіт; тендиніт.

Застосування
Після кожного доїння маззю змащують вим'я та соски, доярки змащують руки при необхідності, можна кілька разів під час доїння та обов'язково після доїння.
При появі перших ознак маститу вим'я (соски) рясно змащують і масажують до всмоктування мазі. Процедуру слід повторювати кожні 4 години до зникнення клінічних ознак захворювання. Таке лікування є додатковим і використовується лише у комбінації з лікуванням, призначеним ветеринарним лікарем після огляду тварин.
У всіх наступних випадках мазь застосовують 2 - 3 рази на добу, процедуру повторюють доти, доки стан не покращиться:

  • набряк вимені: вим'я рясно змащують і масажують доти, доки мазь не вбереться;
  • потріскана шкіра, рагади, бородавки: уражені місця змащують;
  • опіки, укуси комах та інші сверблячі місця на шкірі: уражені місця змащують товстим шаром;
  • забиті місця, гематома, флебіт, перифлебіт, лімфангіт, тендиніт: уражені місця змащують товстим шаром і масажують деякий час.

Уражені місця рекомендується бинтувати, щоб тварини не могли їх лизати і додатково травмувати, що гальмуватиме загоєння.

Зберігання
Термін придатності 2 роки із дати виробництва. Зберігати при температурі 25 °С.

читать дальше свернуть
Характеристики
Форма выпуска
Мазь
Вид животных
Крупный рогатый скот (КРС)|Лошади|Собаки|Кошки
Масса, г
400
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Наличный расчёт

Онлайн оплата

Наложенный платеж

Варианты доставки

Новая Почта(отделение)

Самовывоз

Укрпочта
Обязательно указывайте индекс

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть


Вас заинтересует

Покупатели этого товара также интересовались
код: 300
252,00 грн. /шт
в наличии
код: 6398
271,00 грн. /шт
в наличии
код: 312
65,00 грн. /шт
в наличии
код: 4483
75,00 грн. /шт
в наличии
код: 905225
35,00 грн. /шт
в наличии
код: 14126
619,00 грн. /шт
в наличии
код: 14855
29,00 грн. /шт
в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти