Мед падевий 0.25 л

Мед падевий 0.25 л - Agrobiz.net
60,00 грн. /шт В наличии
0 отзывов

Падь – це солодка рідина, що виділяється залозами комах, які харчуються соками рослин або солодка роса (медвяна роса), що виділяється на значній кількості деревних порід (хвойних і широколистяних). Оскільки падь утворюється здебільшого на лісовій рослинності, падевий мед ще також називають лісовими.

Унікальність цього меду у його складі - вміст природних антибіотиків в такому ласощах в 1.7 разів більше, ніж у квітковому. Кількість солей кобальту, заліза, фосфору, марганцю і азотистих білкових речовин перевищує в 3.5 рази. Висока поживність, підвищена кількість ферментів, мінеральних та інших речовин надають падевому меду особливих лікувальних властивостей.

Корисні властивості

Діє на організм, як пробіотик: Олігосахариди, присутні в паді діють як пробіотики, які сприяють збільшенню кількості корисних бактерій у кишечнику. Дуже корисно вживати падевий мед після прийому антибіотиків, які зазвичай використовуються для лікування бактеріальних інфекцій. Падевий мед покращує флору кишечника, а також сприяє підвищенню апетиту, що важливо для відновлення нормальної роботи шлунку після різноманітних шлунково-кишкових розладів.

Сприяє усуненню вільних радикалів: завдяки високій концентрації антиоксидантів цей різновид меду допомагає усуненню вільних радикалів, а отже і зменшує шкоду, заподіяну ними. Таким чином, вживання падевого меду сприяє оздоровленню і покращує загальний стан організму.

Має антибактеріальну дію: Падевий різновид меду є потужним антибіотиком через велику кількість ферментів в його сладі. В результаті підвищеної ферментації організм ефективніше захищений від бактерій.

Живить нервову систему: висока концентрація амінокислот і мінералів, таких як кобальт, марганець, цинк, фосфор і сірки сприяє додатковому живленню нервової системи. Він навіть допомагає покращити функції мозку, а отже і інтелектуальні здібності.

Джерело натуральних мінеральних речовин: оскільки падевий мед містить велику кількість мінеральних солей, його можна вживати замість штучних мінеральних добавок. Розчиніть 1 або 2 ложки падевого меду у склянці води, щоб отримати оптимальну денну норму мінералів та поживних речовин.

Страна производитель: Украина
Упаковка: стеклянная банка
Консистенция: закристаллизовавшаяся
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Отзывы о Мед падевий 0.25 л

Оставить отзыв
Напишите отзыв
Укажите, если хотите стать зарегистрированным пользователем Неверный email

Предложения для Вас:

Хотите выгодно купить цветочный мед?
Создайте заявку про покупку, и продавцы сами сделают вам предложение
Это займет менее одной минуты