Метаміл МЦ, з.п. Фунгіцид

Метаміл МЦ, з.п. Фунгіцид - Agrobiz.net
429,22 грн /шт В наличии
Задать вопрос
Фунгіцид Метаміл МЦ володіє захисною (спори гинуть перед зараженням), куративною (дія на патоген піс­ля зараження) і викорінюючою (патоген гине під час спороношення) дією.Манкоцеб порушує біохімічні процеси в цитоплазмі і мітохондріях клітин патогенів. В наслідок чого зупиняються дозрівання спор і подальше розповсюдження інфекції значно послаблюються. Манкоцеб не проникає в середину рослини а створюючи на вегетативних частинах рослині щільну плівку, ефективно (контактно) захищає оброблену препара­том поверхню рослини — листя і стебла, тим самим підвищуючи ефективність фотосинтезу. Манкоцеб ефективно захищає рослину від патогенів класів: аскоміцетів, ооміцетів, базидіоміцетів і незавершених грибів.Металаксилмиттєво проникає в тканину листя, роз­повсюджуючись по всій рослині висхідними соками, захищає листя, стебла і ростучі тканини рослини з се­редини. Порушуючи біосинтез нуклеїнових кислот в організмі патогенна, металаксіл ефективний проти грибів класів ооміцетів, переноспорових, пітіумових та фітофтори. Металаксил підвищує стійкість рослини до ураження фітопатогенами.Період захисної діїПрепарат забезпечує надійний захист рослин про­тягом 10-14 днів після обробки. Рекомендується не менш 2-х послідовних обробокСпектр діїФітофтороз, альтернаріоз, ризоктоніоз, чорна ніжка, пероноспороз, мілдью, оїдіум, антракноз та інші хвороби з класів аскоміцетів, ооміцетів, базидіоміцетів, переноспорових, пітіумових, фітофтори та незавершених грибів.Швидкість діїМетаміл МЦ,ВДГ відзначається дуже швидкою фунгіцидною дією на патогени. Вже через 40 хвилин після обприскування препарат починає діяти на патогени які знаходяться на листку, а через 30 хвилин проникає в середину тканин листка, стебла та ефективно знищує патогени в середині рослини протягом наступних 24 годин, в тому числі і вторинні гаусторії грибів.
- при застосуванні Метамілу МЦ, для захисту картоплі від фітофторозу, до розповсюдження хвороби;- проведенням не менше двох послідовних обробок за сезон: перша обробка — профілактично (не пізніше до зімкнення бадилля в рядках), подальша — з інтер­валом 10-14 днів;- при ураженні хворобою 1% листовій поверхні рос­лин ефективність обприскувань різко знижується; при 10% і більш — зупинити розвиток хвороби неможливо жодним препаратом;- своєчасним знищенням всіх бур’янів, що створюють сприятливий мікроклімат для розвитку хвороби і пе­решкоджають рівномірному нанесенню Метамілу МЦ на бадилля картоплі
Надійний захист від фітофторозуКонтактно-системний фунгіцид для захисту картоплі, томатів, огірків відкритого ґрунту, цибулі і винограду від комплексу хвороб.
Високоефективний фунгіцид з широким спектром хвороб в т.ч фітофторозом і альтернаріозомВолодіє захисною, куративною та викорінюючою дієюЗабезпечує подвійний захист: зовні і з серединиШвидке проникнення, в середину рослиниШвидка дія, на патогениВисока фунгіцидна активність на патогени навіть в період їх спороутворенняСтійкий до дії опадів, оскільки швидко проникає в тканину зелених частин рослиниПідвищення врожайності за рахунок покращення фотосинтезуСприяє кращій лежкості бульб під час зберіганняЗа рахунок комбінації Д.Р. підвищується фунгіцидна дія до хвороб, знижується можливість виникнення резистентності у патогенів. Підвищена кількість металаксіла дозволяє ефективно контролювати хвороби, зупиняти фітофтороз на будь-якому етапі розвитку, навіть в період спороутворення хвороби.
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Отзывы о Метаміл МЦ, з.п. Фунгіцид

Оставить отзыв
или
Плохо
Так себе
Нормально
Хорошо
Отлично
Это вопрос
Напишите отзыв
Укажите, если хотите стать зарегистрированным пользователем Неверный email
Продаете агрохимию? Продавайте на AGROBIZ

Покупатели этого товара также интересовались

Системно контактный фунгицид Топ Эффект
423,99 грн
Системно контактный фунгицид Топ Эффект
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Системно контактный фунгицид Ацидан
223,29 грн
Системно контактный фунгицид Ацидан
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Флинт Стар 5мл
20,80 грн
Флинт Стар 5мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Бордосская смесь 700г
28,60 грн
Бордосская смесь 700г
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Топаз 3 гр.
11,50 грн
Топаз 3 гр.
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Полігард КЕ
364,52 грн
Полігард КЕ
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв
Маестро КЕ
655,65 грн
Маестро КЕ
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв
Карбезим КС
214,30 грн
Карбезим КС
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв