Каталог товаров

Метриокс №1 внутрішньоматкові свічі O.L.KAR

в наличии
код: 16435
17,80 грн. /шт
Купить в один клик
Онлайн оплата
Регион: Украина, Винницкая обл., Винница
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
2 Года
Время ответа:
более суток
Описание товара

Склад
1 таблетка містить діючу речовину хлортетрацикліну гідрохлорид - 1 г.

Фармакологічні властивості
Хлортетрациклін - антибіотик з вираженою бактеріостатичною дією. Активний проти грамнегативних та грампозитивних мікроорганізмів, рикетсій, мікоплазм, спірохет, хламідій. Особливо чутливі по відношенню до нього Streptococcus spp., Staphylococcus spp., Brucella spp., E. coli, Salmonella spp., Pasteurella spp., Proteus spp., Pseudomonas spp., Corynebacterium, Klebsiella spp.

Застосування
Лікування післяпологових внутрішньоматкових інфекцій, гострих та хронічних ендометритів, метрит, затримки посліду та їх профілактика після ускладнених пологів у корів, овець та кіз.

Дозування
Препарат застосовують внутрішньоматочно у дозі:
Корови: з профілактичною метою – 1 таблетка на одну тварину одноразово протягом 24 годин після пологів; з лікувальної – 1-2 таблетки на одну тварину.
Вівці, кози: з профілактичною метою - 1/2 таблетки на одну тварину одноразово протягом 24 годин після окота; з лікувальною – 1/2-1 таблетка на одну тварину. При необхідності лікування повторюють через 48 годин.

Протипоказання
Не застосовувати тваринам з підвищеною чутливістю до хлортетрацикліну.

Застереження
Застосовувати при досить відкритій шийці матки (відразу після пологів). Під час вагітності не застосовується. Забій тварин на м'ясо дозволяється через 10 діб після останнього введення препарату. Споживання молока дозволяється через 4 доби після останнього введення препарату.

Зберігання
Сухе, темне місце при температурі від 15 до 25 °С.

Термін придатності
3 роки з дати виготовлення.

читать дальше свернуть
Характеристики
Лекарственная форма
Свечи
Вид животных
Крупный рогатый скот (КРС)
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Наличный расчёт

Онлайн оплата

Наложенный платеж

Варианты доставки

Новая Почта(отделение)

Самовывоз

Укрпочта
Обязательно указывайте индекс

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть


Вас заинтересует

Покупатели этого товара также интересовались
код: 300
245,00 грн. /шт
в наличии
код: 23430
237,00 грн. /шт
в наличии
код: 14855
29,00 грн. /шт
в наличии
код: 14126
619,00 грн. /шт
в наличии
код: 312
59,00 грн. /шт
в наличии
код: 4483
75,00 грн. /шт
в наличии
код: Ящ2116
131,00 грн. /шт
в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти