Каталог товаров
ТОП
продажи

Мезітропін КЕМ 100 грам

в наличии
код: М10
1 230,00 грн. /уп/unit/
Онлайн оплата
Регион: Украина, Волынская обл., Луцк
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
1 Год
Время ответа:
менее суток
Описание товара

Мезітропін КЕМ 100 грам

Склад: Ентомопатогенний гриб Metarhizium anisopliae

Застосовується у сільському господарстві проти ґрунтових шкідників та їх личинок. Також при обробці чагарників та садів екологічно безпечним шляхом. Мезітропін КЕМ використовується для обробки ґрунту восени та на весні з подальшим загортанням. Застосовується для передпосівної обробки насіння, перед посівом культури, обробки кореневої зони рослин, при висаджуванні розсади. В період вегетації – для профілактики та запобігання розповсюдження шкідників. Використання даного препарату, сприяє захисту овочевих, квіткових та декоративних культур від капустянки, личинок жука-ковалика, личинок хруща, а також в садах та чагарниках проти кліщів – переносників енцефаліту та хвороби Лайма.

Опис

Механізм дії

Мезітропін КЕМ попадаючи в кишковий тракт, або на поверхню кутикули личинки чи хітиновий покрив дорослого жука (імаго), спори грибів проростають, тим самим вбиваючи шкідників, після чого ними живляться. Міцелій розростається і утворює велику кількість спор, які розлітаючись, знову вражають комах.

Переваги

Мезітропін КЕМ не токсичний для людини, теплокровних тварин, бджіл, риб, дощових черв’яків, не накопичується у ґрунті, рослинах, не впливає на смак і запах вирощеної продукції.

Не викликає резистентності (звикання) у шкідників.

Застосування

  1. Приготування маточного розчину: Вміст пакета (10 г) заливається 1 літром чистої НЕ хлорованої води кімнатної температури, добре розмішуєтьсяРозчин настоюється (активізується) мінімум 24 години (оптимально 48-72 години), при кімнатній температурі, без доступу прямих сонячних променів.
  2. Приготування робочого розчинуОдин літр маточного розчину розводимо в 100 л НЕ хлорованої води. Використовуємо для замочування коренів саджанців, внесення в лунки, під кущі, для внесення в ґрунтТА ЧЕРЕЗ КРАПЕЛЬНИЙ ПОЛИВ. Площа внесення від 200 м² до 800м² в залежності від проблематики.

Обробку проводити з вечора або в похмуру погоду при достатній кількості вологи. Обов’язково після внесення прикриваємо шаром ґрунту чи мульчі. Найкраща ефективність при внесенні восени і повторно весною (перед оранкою, під культивацію, при посадці рослин, рихленні міжрядь с/г культур).

Заходи безпеки

Препарат не токсичний для людини, тварин, бджіл, риб, дощових черв’яків, не накопичується у грунті, рослинах, не впливає на смак та запах вирощеної продукції. Гриб не містить в собі мутагенних властивостей. Не забруднює навколишнє середовище.

читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Онлайн оплата

Безналичный расчёт

Варианты доставки

Новая Почта(отделение)

Самовывоз

читать дальше свернуть
Покупатели этого товара также интересовались
ТОП
продажи
код: БТВ100
195,00 грн. /л/unit/
в наличии
ТОП
продажи
код: КББ100
104,00 грн. /л/unit/
в наличии
ТОП
продажи
код: А100
104,00 грн. /л/unit/
в наличии
ТОП
продажи
код: Б10
1 230,00 грн. /уп/unit/
в наличии
ТОП
продажи
код: Н10
1 230,00 грн. /уп/unit/
в наличии
ТОП
продажи
код: П100
2 300,00 грн. /уп/unit/
в наличии
ТОП
продажи
код: Т100
1 230,00 грн. /уп/unit/
в наличии
1,00 грн. /шт
в наличии
1,00 грн. /шт
в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти