Каталог товаров

Бульбашник східний. Саджанці в контейнерах Д12.

в наличии
код: 1245582208
54,00 грн. /шт
Купить в один клик
з 239 отзывов, 99% положительных
Регион: Украина, Винницкая обл., Винница
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
6 Лет
Время ответа:
менее суток
Описание товара
Бульбашник східний. Д12.
Шановні покупці! Оскільки ми більшість робочого часу проводимо на вихованці, а не в комп'ютера або папері, то можливість приймати Ваші замовлення є тільки через кошик. Ваш інтернет-магазин самообслуговування. І тому без футанів менеджера в ціні товару.

(Цей інтернет ресурс у процесі наповнення. Більш повний перелік наших пропозицій дивіться на Тут розміщено понад 2300 пропозицій. Щоб купити ще дешевше, приїжджайте на вихованець. Самовитяг від суми замовлення на 2500 грн містить 40% знижку.)

Кустарник заввишки до 2 метрів, сімейства бобових, стручки якого мають форму рибних бульбашок. Квітки жовтогарячі червоні з жовтим вітрилом, зібрані по 3-5 штук у кисті. Засухостійкий, світлолюбів. Що ще про нього пишуть: Бульбашник східний — Colutea orientalis Mill.

Бульбашник східний — Colutea orientalis Mill.

Бульбашник східний

Крим, Кавказ, Північний Іран. Листопадний чагарник приблизно 3 м висоти. Крона компактна, густовита, округла, молоді пагони опущені. Листя 4-10 см довжини, непарноперисті, листочки, зокрема 7-9 штук, 0, 8-2 см довжини, до 1, 5 см ширини, зворотно-яйцеподібні до майже округлих, з округлою або виїмчастою верхівкою, зверху палево-сині, голі, знизу біловато-зи, злегка опущені. Пензлі численні, пазушні, двоп'ятиколіркові, 5-6 см довжини. Квітки коричнево-червоні або жовтогарячо-червоні, з темнішими жилками та крапинками, біля основи прапора з жовтою плямою. Віночок мотиковий, приблизно 1, 5 см довжини. Прапор 1, 3 см діаметром, крила коротші за човни. Боби 4-5 см довжини, 2 см ширини, S-подібно вигнуті, сильно здуті, червонувато-фіолетові, пізніше бурувато-фіолетові. Квітить у червні-іолі, приблизно 2 місяці. Морозостий до мінус 18 °C. Високодекоративний. В культурі від 1810 року.

ОТДЕЛ Покритосемні — Magnoliophita

КЛАС Двудольні — Magnoliopsida

ЄМНІСТЬ Бобові — Fabaceae Juss.

РОД Бульбашник — Colutea L.

Життєва форма Кустарники та дерева

Висота рослини 3 м

Час цвітіння Червень, іюль

Світлолюбність Світлолюбний

Засухостійкість Засухостійкий

Довговічність Немає

Потреба укриття на зиму Немає

Вирощування можливе тільки в захищеному ґрунті Немає

Ступінь поширення Рідкісне
читать дальше свернуть
Отзывы
239 отзывов
99% положительных
Лідія
Вчера в 13:47
Дякую команді "Розплідник декоративних рослин Гуменюка М.С." за рослини . Замовлення надійшло швидко, рослини запаковані були відмінно.
І ще хочу доповнити, що мене приємно вразила адекватна ціна на товар високої якості.
Зоряна
21 мая 2024г. в 19:56
Заказала півонії деревовидні і жимолость японську. Всі рослини в прекрасному стані, коренева система гарно розвинена, здорова. Я задоволена рослинами і буду замовляти ще, тому рекомендую цей розсадник????
Зоряна
21 мая 2024г. в 16:29
Замовляла піони деревовидні і жимолость. Рослини в прекрасному стані, добре вкорінені із здоровою кореневою системою. Дякую я задоволена покупкою???? і рекомендую Ваш магазин????
Ольга
10 мая 2024г. в 20:13
Очень довольна полученными сегодня растениями! Саженцы крепкие, корневая отличная, естественная. Без « мочалки», как бывают на импортных растениях! Заказ приняли и выслали быстро! Я очень всем довольна, буду вас рекомендовать! Спасибо!
Ольга
10 мая 2024г. в 20:09
Сегодня получила посылочку. Очень осталась довольна!!! Растения крепенькие, с отличной корневой системой! Мне очень нравится развитая, что корневая естественная, без « мочалки», которая есть у импортных растений. Спасибо огромное! Заказ оформили быстро, и выслали тоже быстро! Буду рекомендовать этот питомник!!!
Світлана
10 мая 2024г. в 11:38
Сьогодні отримала рослинки. Всі доїхали в чудовому стані. Замовляю саджанці у пана Мирослава щороку. Приживаються рослини неймовірно добре, провірено. Дякую, Вам, за чудову роботу.
Любовь
10 мая 2024г. в 10:51
Благодарю пана Мирослава за саженцы! Я с Николаевской области, заказ делала в феврале: самшиты, караганы, барбарисы и калины садовые. Все пришло быстро, в хорошем состоянии. Прижились ВСЕ!!! Сейчас увидела новинки, буду заказывать!
Віталій
09 мая 2024г. в 21:55
Дуже гарні квіти, посилка доїхала поштою ціла! Дякую Вам!
Віталій
09 мая 2024г. в 19:30
Дякую Вам! Гарні квіточки, добре доїхали поштою, завтра буду висаджувати.
Світлана
05 мая 2024г. в 08:27
Дуже гарні рослини, надіслали швидко , обов'язково будемо замовляти ще. Дякуємо!
Тетяна
04 мая 2024г. в 15:04
Замовляла саджанці барвінка. Щиро дякую за відмінне обслуговування. Приємний і відповідальний продавець, оперативна доставка, дуже доступні ціни і саджанці у чудовому стані. Рекомендую замовляти саме у розпліднику папа Гуменюка
Тетяна
04 мая 2024г. в 14:48
Замовляла саджанці барвінка. Щиро дякую за відмінне обслуговування. Приємний і відповідальний продавець, оперативна доставка, дуже доступні ціни і саджанці у чудовому стані. Рекомендую замовляти саме у розпліднику пана Гуменюка.
Тетяна
04 мая 2024г. в 14:45
Замовляла саджанці барвінка. Щиро дякую за відмінне обслуговування. Приємний і відповідальний продавець, оперативна доставка, дуже доступні ціни і саджанці у чудовому стані. Рекомендую робити замовлення саме у розпліднику пана Гуменюка
Тетяна Пилипенко, м.Київ
Світлана
04 мая 2024г. в 06:02
Дуже гарні рослини, дякуємо за швидку доставку. Все дуже добре, рекомендації для придбання рослин. Дякуємо.
Світлана.
04 мая 2024г. в 05:59
Друже гарні рослини, дякуємо за Вашу роботу. Надіслали дуже швидко.
Олександра
29 апреля 2024г. в 07:17
Замовляла в перше,дуже задоволена.Рослинкі живі,гарно запаковані,дуже швидко зв'язалися і відправили.Дуже гарні ціни. Буду ще замовляти,рекомендую.
Світлана
26 апреля 2024г. в 18:59
Замовляла квіти,дуже гарні...Все добре запаковано...Лишилась задоволена .Дякую .
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Предоплата
Условие поставки 100 % предоплата.

Варианты доставки

Самовывоз
Начиная с суммы заказа 2500 грн при самовывозе 40% скидка.

Новая Почта

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть
Покупатели этого товара также интересовались

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти