Мікро-Мінераліс (мідь), МІКРОДОБРИВА, ТОВ «Мінераліс Україна», Николаев

Последнее редактирование: 07.03.2018 .
Мікро-Мінераліс (мідь), МІКРОДОБРИВА, ТОВ «Мінераліс Україна» - Agrobiz.net
65,00 грн. В наличии
0 отзывов

Мікро-Мінераліс (мідь), МІКРОДОБРИВА, ТОВ «Мінераліс Україна», амонійно-карбокселатні комплексони N-2, Cu-4, Всі культури, 10л,

КомпаніяЕко-Агростар являється офіційним дистриб’юторм ТОВ МІНЕРАЛІС-УКРАЇНА у південному регіоні. Придбати якісні мінеральні добрива Ви можете у нас. Багаторічний досвід у поєднанні з нанотехнологіями дає високий результат. В нашому асортименті Ви можете знайти товари таких відомих фірм-виробників як: Нертус, Аvgust, BASF, Syngenta, Bayer, Грінфорт. За консультацією та замовленням товарів звертайтесь за вказаними номерами.

Мікро-Мінераліс (Мідь) - це універсальне та легкозасвоюване рідке мікродобриво, призі для позакореневого підживлення сільськогосподарських культур, чутливих до нестачі міді.

СКЛАД мікродобрива Мікро-Мінераліс (Мідь), амонійно-карбоксилатних комплексонів, %

Мідь входить до складу ферментів і бере участь в окисно-відновних перетвореннях, близько 50% її міститься в хлоропластах. При дефіциті міді порушується лігнофікація клітинних стінок, знижується інтенсивність дихання і фотосинтезу. Ознаки мідного голодування проявляються найчастіше на торф’янниках та кислих піщаних ґрунтах. Симптоми захворювання д ля зернових культур виражаються в побілінні і засиханні кінчиків листової пластинки. При сильному дефіциті міді рослини починають посилено кущитися, але надалі колосіння не відбувається, і все стебло поступово засихає. Плодові культури при нестачі міді хворіють, так званою, суховершинністю або екземою.

Найбільш чутливими рослинами до нестачі міді є: пшениця, ячмінь, овес, льон, кукурудза, морква, буряк, цибуля, шпинат, люцерна, білокачанна капуста, картопля.

Позакореневе підживлення мікродобривом Мікро-Мінераліс (Мідь):

-       підвищує стійкість рослин проти грибкових і бактеріальних захворювань;

-       знижує захворювання зернових культур різними видами сажки;

-       підвищує стійкість рослин до бурої плямистості;

-       підвищує вміст гідрофільних колоїдів, що є найбільш ефективним в сухе та спекотне літо.

 

Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Отзывы о Мікро-Мінераліс (мідь), МІКРОДОБРИВА, ТОВ «Мінераліс Україна»

Оставить отзыв
Напишите отзыв
Неверный email

Предложения для Вас: