Каталог товаров

Мікродобриво Хелатин Бор плюс 10 л. Кіссон

в наличии
код: 0012
1 834,00 грн. /шт
Регион: Украина, Волынская обл., Луцк
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
1 Год
Время ответа:
более суток
Описание товара

Добра хеллатин Бор плюс - хелатне рідке концентроване добриво з високим вмістом Бору розроблено на основі діючої речовини - B, додатковим компонентом є азот. Запобігає опадання зав'язі; вливає на формування репродуктивних органів (посилює ріст пилкових трубок і проростання пилку впливає на збільшення кількості квітів, а також покращує запилення); збільшує врожайність; підвищує вміст олії в насінні соняшнику і ріпаку; сприяє накопиченню вітамінів і цукрів у плодах і ягодах.

Норма внесення:

Соняшник - фаза 3-4 пари, 6-8 пар по 1-3 л/га;

Ріпак - фаза 4-6 листків (восени), відновлення весняної вегетації, бутонізація - 1 - 3 л\га

Препарат "Хелатин Бор Плюс" розроблений спеціально для культур які гостро відчувають брак Бору. Бор є незамінним мікроелементом, при його нестачі - слабо розвиваються репродуктивні органи погіршується опыляемойсть і в результаті кошик недостатньо заповнена при наливі насіння. Також нестача бору знижує олійність і натуру соняшнику.

  

читать дальше свернуть
Характеристики
Микроудобрения
Сроки внесения(сезонность)
Весенне-летнее
Вид обработки
Послепосевное(Подкормка)
Агрегатное состояние
Применение
Вес, кг
11
Объем, л
10
Упаковка
Канистра
Бор, %
11.5
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Наложенный платеж

Безналичный расчёт

Наличный расчёт

Предоплата

Варианты доставки

Новая Почта(курьер)

Новая Почта(отделение)

Самовывоз

УкрПошта

Автолюкс

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

Интайм

читать дальше свернуть


Часто ищут

Покупатели этого товара также интересовались
код: 0014
1 950,00 грн. /шт
в наличии
код: 0017
1 030,00 грн. /шт
в наличии
код: 0016
1 863,00 грн. /шт
в наличии
код: 0015
3 597,00 грн. /шт
в наличии
код: 0013
1 457,00 грн. /шт
в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти