Микроудобрение Био-Минералис (Деструктор целлюлозы) 10л, Киев

Последнее редактирование: 02.03.2018 .
Микроудобрение Био-Минералис (Деструктор целлюлозы) 10л - Agrobiz.net
192,00 грн. В наличии Код товара: 294472882
0 отзывов


Препарат призначений для покращення розкладу пожнивних решток та поліпшення родючості ґрунту.

СКЛАД: ферменти грибів з фунгіцидними та целюлозолітичними властивостями роду триходерма (Trichoderma specius, viride), лігнінові дріжджі з лігнінолітичними властивостями (Trichosporon cutaneum) та актиноміцети (Actinomyces crisooviride); і фермент бактеріального целюлозолітика (Bacterial acilocalldarium).

ПРИЗНАЧЕННЯ. Біо-Мінераліс (деструктор целюлози) призначений для обробки стерні та ґрунту після збирання врожаю сільськогосподарських культур. Прискорює розкладання рослинних решток, поліпшує ґрунтову родючість за рахунок збагачення його живильними речовинами та розвитку специфічної мікрофлори. Знищує патогени, що передаються через рослинні рештки у ґрунт. Підвищує продуктивність сільськогосподарських культур на 10-30%.

ЗАГАЛЬНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ. Визначену кількість препарату залити у бак обприскувача, наповненого на третину чистою водою, включити змішувач і через 15 хвилин, не виключаючи, долити ще третину води і додати необхідну кількість заздалегідь приготований розчин аміачної селітри або КАС, довести до повного баку обприскувач водою. Продовжувати перемішувати під час обробки для забезпечення однорідності робочого розчину.

Перед застосуванням збовтати! Робочий розчин препарату готувати безпосередньо перед заправкою обприскувача.

Розчин препарату зберігати не більше доби! Для покращення деструкції, рекомендується, відразу після внесення препарату, заробити рослинні рештки в грунт. Обробка повинна проводитися при температурі не нижче +5 °С.

ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ: препарат Біо-Мінераліс (деструктор целюлози) нетоксичний для людей, тварин та комах! При попаданні препарату на шкіру або в очі промити водою.

ЗБЕРІГАННЯ: препарат Біо-Мінераліс (деструктор целюлози) зберігають у герметичній упаковці за температури від +3 °С до +20 °С, у відкритій упаковці термін зберігання 30 днів.

ГАРАНТОВАНИЙ ТЕРМІН ЗБЕРІГАННЯ: 1 рік від дати виготовлення.

ТАРА: 10 л.

Агрегатное состояние: Жидкие
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз Самовывоз в Киеве
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата На карту ПриватБанка
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт При самовывозе
  • Безналичный расчёт

Отзывы о Микроудобрение Био-Минералис (Деструктор целлюлозы) 10л

Оставить отзыв
Напишите отзыв
Неверный email

Предложения для Вас: