Микроудобрение ОРАКУЛ БИОМАРГАНЕЦ, Винница

Последнее редактирование: 23.01.2018 . Информация может быть не актуальна
Микроудобрение ОРАКУЛ БИОМАРГАНЕЦ - Agrobiz.net
126,00 грн. В наличии
0 отзывов

ОРАКУЛ® біомарганець – концентроване мікродобриво для позакореневого підживлення польових, овочевих та багаторічних культур у формі біологічного хелату.

ОРАКУЛ® біомарганець – високочисте мікродобриво, не містить баластних домішок, тому не викликає опіків листя. Ефективно ліквідує дефіцит марганцю в рослинах. Повністю вбирається через листкову поверхню рослини. 

Тара: 20л., 10 л., 5 л.
 

Склад   г/л
Марганець Mn 50
Азот N 30
Сірка SO3 75
Амінокислоти   139

 

ЗАСТОСУВАННЯ

 

Культура Строки внесення Норма внесення, л/га
навесні ― кущення 
наступні внесення в період інтенсивного росту кожні 10-14 днів
2,0 ― 3,0
, сорго 3-5 листків
наступні внесення кожні 10-14 днів
2,0 ― 3,0
3-5 трійчастих листків
наступні внесення до припинення інтенсивного росту з інтервалом 10-14 днів
2,0 ― 3,0
2-4 пари листків
наступні внесення кожні 10-14 днів
1,0 ― 2,0
відновлення вегетації
наступні внесення до припинення інтенсивного росту з інтервалом 10-14 днів
1,0 ― 2,0
 та кормові буряки 4-6 листків
наступні внесення з інтервалом 10-14 днів до змикання листків в міжряддях
2,0 ― 3,0
сходи
бутонізація
2,0 ― 3,0
після цвітіння
наступні внесення з інтервалом 10-14 днів
3,0 ― 4,0
після цвітіння 
наступні внесення з інтервалом 10-14 днів
3,0 ― 4,0
на початку вегетації
наступні внесення до припинення інтенсивного росту з інтервалом 7-10 днів
1,0 ― 2,0
Марганець переважно накопичується в листках і в точках росту – в молодих зростаючих тканинах, де спостерігається найбільша фізіологічна активність. В клітинах максимальна кількість марганцю знаходиться в цитоплазмі. Із клітинних органів він переважає в хлоропластах. Присутність марганцю підвищує дихання коренів, збільшує засвоєння нітратного азоту.
 
Завдяки здатності переносити електрони шляхом зміни валентності марганець бере участь в різних окислювально-відновних реакціях. При використанні рослиною нітратного азоту він діє як відновлювач, тоді як при аміачному живленні – як активний окислювач. В обох випадках інтенсивність окислювально-відновних процесів та синтезу органічних речовин в рослині зростає. Характерною властивістю марганцю є його здатність окислювати сполуки заліза. За нестачі марганцю залізо накопичується в закисній формі, яка отруює рослинні тканини.
 
Марганець і мідь беруть участь у синтезі лігніну – компонента клітинної стінки, що грає важливу роль у захисті від патогенів (борошнистої роси, іржі тощо) та стійкості рослин до вилягання, особливо на високому фоні азотного живлення.
Найбільшу потребу в марганці мають рослини на карбонатних, лужних та засолених грунтах (якщо при поливі використовувалася жорстка вода), в яких марганець знаходиться у зв'язаному стані. При грунтовій реакції рН ˃ 8 весь марганець переходить в нерозчинні сполуки. Також доступність знижується при низькій температурі і високій вологості грунту при активному розвитку анаеробної мікрофлори (рання весна), тому в значній мірі страждають озимі культури. Найбільш чутливі до нестачі марганцю цукрові буряки, зернобобові, картопля, капуста, ячмінь, льон, а також груша і персик. Ефективне застосування на всіх культурах, що вирощуються на грунтах бідних марганцем.
 
При марганцевому голодуванні на молодих листках проявляється хлороз ― між жилками листка з'являється жовтувато-зелене або жовтувато-сіре забарвлення, жилки залишаються зеленими, що надає листю строкатий вигляд. Ознаки нестачі проявляються, насамперед, біля основи листя. Для запобігання і ліквідації симптомів захворювань рослини слід обробляти кілька разів розчином мікродобрива ОРАКУЛ®біомарганець.
 
Завдяки комплексній дії марганцю та сірки, що знаходяться у складі препарату, покращуються якісні показники сільськогосподарських культур: вміст цукру в коренеплодах цукрових буряків і плодах багаторічних культур, крохмалю в бульбах картоплі, білка в зерні зернових культур, вітаміну С в плодах, ягодах і овочевих культурах. Також препарат прискорює ріст та розвиток плодових дерев, що скорочує період вступу їх у плодоношення. 
 
За рахунок безпосереднього застосування амінокислот скорочуються енергетичні витрати, які рослина витрачає на виробництво білків. ТомуОРАКУЛ® біомарганець підвищує в'язкість протоплазми, осмотичний тиск, поліпшує водоутримуючу здатність тканин рослини.
Мікродобриво знаходиться в рідкому стані і придатне до негайного застосування. При дотриманні умов зберігання не кристалізується, застосовується в широкому діапазоні температур, починаючи від +5оС.

ОРАКУЛ® біомарганець може бути використаний у будь-якій воді. В жорсткій воді діюча речовина препарату не вступає у взаємодію з солями жорсткості (кальцій, магній), тому немає небезпеки утворення сульфату кальцію (гіпс), який може призвести до виходу з ладу обприскувальної техніки.
 
ОРАКУЛ® біомарганець має потужний фізіологічний вплив на рослину, який:
 • посилює розвиток коренів;
 • посилює фотосинтез, дихання рослин та засвоєння нітратного азоту;
 • поліпшує водоутримуючу здатність тканин рослин;
 • запобігає руйнуванню хлоропластів, що робить фотосинтез максимально ефективним;
 • запобігає виляганню посівів особливо на фоні високих доз азотних добрив;
 • прискорює ріст та розвиток плодових дерев, що скорочує період вступу їх у плодоношення;
 • збільшує вміст цукру в коренеплодах цукрових буряків і плодах багаторічних культур, крохмалю в бульбах картоплі, білка в зерні зернових культур, вітаміну С в плодах, ягодах та овочевих культурах.
Рекомендується застосовувати спільно зі ®.
Способы доставки
 • Новая Почта
 • Самовывоз
 • Интайм
 • Автолюкс
 • Гюнсел
 • Ночной Экспресс
Способы оплаты
 • Предоплата
 • Наложенный платеж
 • Наличный расчёт
 • Безналичный расчёт

Отзывы о Микроудобрение ОРАКУЛ БИОМАРГАНЕЦ

Оставить отзыв
Напишите отзыв
Неверный email

Предложения для Вас: