Микроудобрение ОРАКУЛ ХЕЛАТ МАГНИЯ, Винница

Последнее редактирование: 23.01.2018 . Информация может быть не актуальна
Микроудобрение ОРАКУЛ ХЕЛАТ МАГНИЯ - Agrobiz.net
96,00 грн. В наличии Код товара: 234062055
0 отзывов

ОРАКУЛ хелат магнію концентроване мікродобриво в хелатній (органічній) формі для позакореневого підживлення польових, овочевих та багаторічних культур.

ОРАКУЛ хелат магнію високочисте мікродобриво, не містить баластових домішок, тому не викликає опіків листя. Ефективно ліквідує дефіцит магнію в рослинах.Повністю вбирається через листкову поверхню рослини.

ТАРА: 20 л., 10 л., 5 л., 1 л.

СКЛАД:

МАГНІЙ 82 г/л

АЗОТ 39 г/л

СІРКА 165 г/л

КОЛАМІН 169 г/л

ЗАСТОСУВАННЯ

Культура
Строки внесення
Норма внесення, л/га

Зернові
кущення

2-3 внесення в період інтенсивного росту кожні 10-14 днів

0,1 1,5

Кукурудза, сорго
3-5 листків

наступні внесення кожні 10-14 днів
1,5 2,0

Зернобобові
3-5 трійчастих листків

наступні внесення до припинення інтенсивного росту з інтервалом 10-14 днів
1,5 2,0

Соняшник
2-4 пари листків

наступні внесення 10-14 днів
1,5 2,0

Ріпак
відновлення вегетації

наступні внесення до припинення інтенсивного росту з інтервалом 10-14 днів
1,0 1,5

Цукрові та кормові буряки
4-6 листків

наступні внесення з інтервалом 10-14 днів до змикання листків в міжряддях
1,5 2,0

Картопля
сходи

бутонізація
1,5 2,0

Виноград
після цвітіння

наступні внесення з інтервалом 10-14 днів
2,0 3,0

Плодово-ягідні
після цвітіння

наступні внесення з інтервалом 10-14 днів
2,0 3,0

Овочі та інші культури
на початку вегетації

наступні внесення до припинення інтенсивного росту з інтервалом 7-10 днів
1,0 1,5

Магній входить до складу хлорофілу. У формі фосфатів магній знаходиться в нуклеїнах, фітині (який містить фосфор і є подвійною сіллю магнію і кальцію фітинової кислоти) і в пектинових речовинах. Магній підтримує структуру рибосом, пов'язуючи РНК і білок. Іони Mg2+ поліпшують умови включення амінокислот в білки. Збільшення магнію активує фермент, що підвищує активність засвоєння СО2.

Магній необхідний для швидкого протікання ростових процесів, поділу клітин, підтримання рівня білків, побудови пектинових речовин клітинних стінок, а також впливає на засвоювання фосфору.

Нестача магнію проявляється в руйнуванні хлорофілу. Так як магній реутілізується зі старих органів в більш молоді, пошкодження більш видно на старих листках. Жилки листя залишаються зеленими, а ділянки тканин, розташовані між жилками мають блідий окрас, що називається плямистим (мармуровидним) хлорозом. Краї листя закручуються і відмирають.

До нестачі магнію чутливі всі культури, а особливо рослини короткого дня: кукурудза, сорго, цукрові буряки, а також картопля, зернобобові та виноград. Магнієва недостатність проявляється у рослин в районах підвищеного зволоження на дерново-опідзолених грунтах легкого механічного складу, так як частина доступного для них магнію вимивається у глибші горизонти. Холодна весна і низький рівень рН (<5,0) знижують доступність наявного в грунті магнію для рослин.

Дефіцит магнію також спостерігається на кислих грунтах через перехід його в малодоступний для рослин стан.

З підвищенням доз мінеральних добрив, які містять азот, фосфор і калій, насамперед відбувається зміна співвідношення в грунті між магнієм і калієм на користь останнього. Крім того, для формування високих урожаїв на удобрених фонах потрібно більше магнію, що в свою чергу збільшує дефіцит доступних форм магнію особливо на кислих та піщаних грунтах. При появі перших ознак хлорозу або профілактично на збіднених магнієм грунтах необхідно проводити позакореневе підживлення. Найбільш ефективне застосування комплексних сполук магнію у хелатній формі.

Застосування ОРАКУЛ® хелат магнію на початку захворювання відновлює забарвлення листя, поновлює процеси регенерації хлорофілу. Через посилення відтоку цукрів з листя до плодів та насіння, ОРАКУЛ® хелат магнію підвищує якість продукції. Препарат містить високу концентрацію іонів магнію, що забезпечує зменшення доз його внесення, а отже і витрати на гектар.

До складу препарату входить ще один елемент – сірка. Якщо магній входить до складу хлорофілу, то сірка запобігає руйнуванню хлоропластів, що робить фотосинтез максимально ефективним. Азот вОРАКУЛ® хелат магнію знаходиться у відновленій формі, яка легко засвоюється поверхнею листя та допомагає розвитку коренів.

Хелатуючим агентом в ОРАКУЛ® хелат магнію виступає коламін. Коламін викликає інтенсивне засвоєння рослиною вологи з грунту.ОРАКУЛ® хелат магнію підвищує посухостійкість рослин.

Мікродобриво знаходиться в рідкому стані, при дотриманні умов зберігання не кристалізується, застосовується в широкому діапазоні температур, починаючи від +5оС.

ОРАКУЛ® хелат магнію може бути використаний у будь-якій воді. В жорсткій воді діюча речовина препарату не вступає у взаємодію з солями кальцію, тому немає небезпеки утворення сульфату кальцію (гіпс), який може призвести до виходу з ладу обприскувальної техніки.

посилює розвиток коренів;
прискорює протікання ростових процесів та поділу клітин;
поновлює процеси регенерації хлорофілу та посилює білоксинтезуючу систему;
запобігає руйнуванню хлоропластів, що робить фотосинтез максимально ефективним;
підвищує активність ферментів, активізує білковий і фосфорний обмін;
викликає інтенсивне засвоєння рослиною вологи з грунту, підвищуючи посухостійкість рослин;
підвищує якість продукції.

Рекомендується застосовувати спільно зі стимулятором росту рослинВ?МПЕЛ®.

Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Отзывы о Микроудобрение ОРАКУЛ ХЕЛАТ МАГНИЯ

Оставить отзыв
Напишите отзыв
Неверный email

Предложения для Вас: