Микроудобрение органический стимулятор Нано-Минералис (наноактиватор) 1л, Киев

Последнее редактирование: 02.03.2018 .
Микроудобрение органический стимулятор Нано-Минералис (наноактиватор) 1л - Agrobiz.net
2 160,00 грн. В наличии Код товара: 294435884
0 отзывов


Нано-Мінераліс містить десять життєво необхідних для рослин біогенних металів - Cu, Fe, Co, Mo, Mg, Mn, Zn, Ge, Se, Nd у формі нанокарбоксилатів.

ПЕРЕВАГИ:

• Поверхневий електричний заряд активних частинок металів забезпечує відмінне прилипання до поверхонь і швидке проникнення їх у клітини рослин.

• Органічна основа препарату Нано-Мінераліс забезпечує ефективне транспортування активних частинок металів та сприяє швидкому акумулюванню енергії росту у рослині.

• До складу мікродобрива Нано-Мінераліс входить комплекс мікроелементів без сторонніх домішок, які не створюють фітотоксичного впливу на рослини та повністю нею засвоюються.

• Обробка насіння мікродобривом Нано-Мінераліс забезпечує відмінний стартовий розвиток рослини, підвищує її стресостійкість та імунітет.

• Позакоренева обробка мікродобривом Нано-Мінераліс забезпечить збалансоване живлення рослини, впорається із наслідками кліматичного та пестицидного стресу, сприятиме отриманню високих врожаїв з відмінними якісними показниками.

• На ранніх етапах розвитку рослини Нано-Мінераліс збільшує кореневу систему в 3-5 разів, що в свою чергу збільшує площу живлення.

• Нано-Мінераліс підвищує урожайність сільськогосподарських культур до 30%.

РОЛЬ СКЛАДОВИХ ПРЕПАРАТУ НАНО-МІНЕРАЛІС, РК:

Наносполуки марганцю активно впливають на процеси росту клітин, підвищують інтенсивність фотосинтезу.

Наносполуки цинку входять до складу значної кількості різноманітних ферментів, прискорюють поділ клітин, підвищують посухо–, жаро– та холодостійкість рослин.

Наносполуки міді підвищують енергію проростання насіння, беруть участь в процесах обміну рістактивуючих фізіологічно-активних речовин, підвищують стійкість рослин до посухи, високих температур і морозу. Тісно пов’язані із фіксацією молекулярного азоту та мають фунгіцидні властивості.

Наносполуки молібдену активізують азотний обмін, беруть участь у відновленні нітратів та охоплюють завершальну ланку азотного обміну — синтез білка.

Наносполуки кобальту стимулюють процес азотфіксації, приймають участь у процесах запліднення рослини та реакціях окислення-відновлення, стимулюють цикл Г. Кребса, позитивно впливають на дихання і енергетичний обмін рослин.

Наносполуки магнію пов’язані із фотосинтезом, який регулює структуру органел, збільшуючи активність первинних процесів фотосинтезу. Більшість реакцій гліколізу циклу Г. Кребса також активується магнієм.

Наносполуки заліза пов’язані, насамперед, з його здатністю легко переходитиіз окисленої форми Fe*3+ у відновлену Fe*2+ і навпаки. Відсутність заліза або навіть його нестача спричиняє дуже помітні порушення функціональної діяльності рослин. Крім активації фотосинтезу і дихання, іони беруть участь у відновлені нітратів та біологічній азотфіксації.

Наносполуки селену, неодиму та германію – є імуномодуляторами, які забезпечують нормальне функціонування імунної системи рослин.

ЗАСТОСУВАННЯ:

Передпосівна обробка.

Обробка насіння проводиться традиційним методом, використовуючи машини для передпосівної обробки насіння типу ПС-10. Змішуються і не втрачає свої властивості в бакових сумішах з усіма відомими пестицидами та біопрепаратами.

Обробка бульб картоплі перед садінням. Обробку проводять в затіненому місці обприскуванням насіннєвого матеріалу або замочуванням його в розчині препарату на декілька годин.

Позакореневе підживлення. Визначену кількість препарату залити у бак обприскувача, наповненого на третину чистою водою, включити змішувач і через 15 хвилин, не виключаючи, долити необхідну кількість води. Продовжувати перемішувати під час обробки для забезпечення однорідності робочого розчину. Для позакориневого підживлення найкращий період - це вечірній та вранішній час

за температури від +12 °С до +22 °С. В цей період препарат найкраще активізує фізіологічні процеси в рослинах.

Перед застосуванням збовтати!

Розчин препарату зберігати не більше доби!

УВАГА!!! Препарат відноситься до безпечних речовин, не токсичний, не викликає алергічних реакцій, екологічно безпечний.
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз Самовывоз в Киеве
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата На карту ПриватБанка
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт При самовывозе
  • Безналичный расчёт

Отзывы о Микроудобрение органический стимулятор Нано-Минералис (наноактиватор) 1л

Оставить отзыв
Напишите отзыв
Неверный email

Предложения для Вас: