Каталог товаров

Мірний стакан 5 л.

в наличии
код: 1360940470
300,00 грн. /шт
Купить в один клик
Регион: Украина, Львовская обл., Львов
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
3 Года
Время ответа:
более суток
Описание товара
Опис
Мірний стакан (чаша, кухоль) є незамінним аксесуаром при виготовленні алкогольних напоїв, який використовується для вимірів потрібних обсягів необхідних продуктів і допомагає уникнути порушення рецептури. Даний мірний стакан дозволить вимірювати як харчові рідини, так і різні сипучі продукти.
Матеріал, з якого виготовлений мірний стакан, поліпропілен, який може витримувати температуру до 135 проС. Основними перевагами даного склянки є міцність і ціна в порівнянні зі скляними вимірювальними приладами.
Зручний «носик» мірної склянки дозволить з легкістю дозувати рідину, а з допомогою ергономічної ручки перенесення наповненого склянки стає безпечніше. На зовнішній стороні мірної чаші нанесена опукла непрана двостороння градуювання (шкала, розмітка) від 0 до 5000 мл, ціна ділення 200 мл

Характеристики

Тип ємності:
мірна чаша (стакан, глечик)

Призначення:
для рідин і сипучих продуктів

Об'єм:
5000 мл (5 літрів)

Висота склянки:
264 мм

Діаметр дна склянки:
165 мм

Діаметр горловини склянки (без носика):
200 мм

Ширина склянки (з ручкою):
267 мм

Кількість предметів в наборі:
1 шт

Очищення:
підходить для миття в посудомийній машині

Матеріал:
пластик (поліпропілен)

Товщина стінок (приблизно):

3 мм

Мірний стакан (чаша, кухоль) є незамінним аксесуаром при виготовленні алкогольних напоїв, який використовується для вимірів потрібних обсягів необхідних продуктів і допомагає уникнути порушення рецептури.
Даний мірний стакан дозволить вимірювати як харчові рідини, так і різні сипучі продукти.
Матеріал, з якого виготовлений мірний стакан, поліпропілен, який може витримувати температуру до 135 оС.
Основними перевагами даного склянки є міцність і ціна в порівнянні зі скляними вимірювальними приладами.
Зручний «носик» мірної склянки дозволить з легкістю дозувати рідину, а з допомогою ергономічної ручки перенесення наповненого склянки стає безпечніше.
На зовнішній стороні мірної чаші нанесена опукла непрана двостороння градуювання (шкала, розмітка) від 0 до 5000 мл, ціна ділення 200 мл
Характеристики:
Тип ємності – мірна чаша (стакан, глечик);
Призначення – для рідин і сипучих продуктів;
об'єм – 5000 мл (5 літрів);
Висота склянки – 264 мм;
Діаметр дна склянки – 165 мм;
Діаметр горловини склянки (без носика) – 200 мм;
Ширина склянки (з ручкою) – 267 мм;
Кількість предметів в наборі – 1 шт;
Очищення – підходить для миття в посудомийній машині;
Матеріал – пластик (поліпропілен);
Товщина стінок (приблизно) – 3 мм;
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Предоплата

Наличный расчёт

Наложенный платеж

Варианты доставки

Новая Почта

Новая Почта(курьер)

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть
Покупатели этого товара также интересовались
код: 1358899140
100,00 грн. /шт
в наличии
код: MAG1011
150,00 грн. /шт
в наличии
код: MAG1062
350,00 грн. /шт
в наличии
код: MAG1081
65,00 грн. /шт
в наличии
код: 1358825237
50,00 грн. /шт
в наличии
код: 1361020765
150,00 грн. /шт
в наличии
код: 1373464020
100,00 грн. /шт
в наличии
код: MAG1056
100,00 грн. /шт
в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти