Каталог товаров

Монокультиватор (КУ23)

в наличии
код: 1577815287
9 100,00 грн. /шт
Купить в один клик
з 4 отзывов, 0% положительных
Регион: Украина, Днепропетровская обл., Днепр
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
6 Лет
Время ответа:
более суток
Описание товара
Монокультиватор (КУ23)
Монокультиватор – одноколесный моторизованный агрегат, предназначенный для механизации посева, посадки и междурядной обработки картофеля и других овощных культур. Позволяет производить обработку междурядий в таких условиях, которые недоступны большинству мотоблоков.
В основе агрегата рама, к которой крепятся: редуктор, двигатель и кронштейн с опорным колесом. Коэффициент понижающего редуктора – 9,4.
Двигатель в базовую комплектацию не входит.
Для передачи вращения от двигателя на редуктор использована ременная передача. От редуктора на ведущий вал – цепная. На вторичный вал редуктора установлена двойная звёздочка, которая обеспечивает повышенную и пониженную рабочую скорость.
Конструкция разборная, адаптирована для перевозки в багажнике автомобиля.
Прицепной узел допускает установку орудий, оснащенных стойкой толщиной 10 мм. Например, окучника типа «Стрела» или плоскореза-рыхлителя.
Рекомендуем использовать двигатель типа Forte F210G.
В дальнейшем будет представлена дополнительная комплектация.
Важливо! Інформація на даному сайті не є публічною офертою, а наведена виключно для ознайомлення з товарними позиціями. Асортимент товару, його вартість, технічні складові, комплектація та інше можуть бути змінені виробником. При оформленні замовлення інформація уточнюється.
читать дальше свернуть
Характеристики
Отзывы
4 отзывов
0% положительных
Тарас
24 августа 2022г. в 15:56
Ніхто не відповідає, ціни фіктивні, магазин фантом. Не рекомендую ні в якому разі.
Ярослав
15 июля 2022г. в 10:13
Сайт магазину не працює, перезвонив сам товару в наявності немає
Vito
14 июля 2022г. в 15:49
Доброго дня!
Маю негативний досвід з цим продавцем.
Я не отримав замовлений товар. Ніхто мені не телефонував....
Леонид
10 июня 2021г. в 21:17
Не было товара на складе магазина. т
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Предоплата

Безналичный расчёт

Наличный расчёт

Наложенный платеж

Варианты доставки

Интайм

Новая Почта

Самовывоз

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть
Покупатели этого товара также интересовались
код: 697239603
890,00 грн. /шт
в наличии
код: ПД9
2 610,00 грн. /шт
в наличии
код: ПД6
1 820,00 грн. /шт
в наличии
код: ПД6
1 820,00 грн. /шт
в наличии
код: 1383961916
3 300,00 грн. /шт
в наличии
код: ПД7
1 970,00 грн. /шт
в наличии
код: ПД7
1 970,00 грн. /шт
в наличии
код: 651355211
1 700,00 грн. /шт
в наличии
код: КУ10
2 910,00 грн. /шт
в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти