Каталог товаров

Накопичувальні бункери для зерна

в наличии
100,00 грн. /шт
Купить в один клик
Регион: Украина, Львовская обл., Львов
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
10 Лет
Время ответа:
более суток
Описание товара

Завальна яма для зерна

Завальна яма для прийому та накопичення зерна у спеціальних бункерах. Механізована система спрощує та прискорює розвантаження та транспортування врожаю.

Глибина ями становить від 2,1 м до 4 м завдяки чому забезпечується кращий захист зерна від поверхневих вод та більш рівномірне навантаження на всю конструкцію.

Універсальне виконання дозволяє розвантажувати зерно з бокового та заднього бортів автотранспорту. Решітка безпеки витримує вагу до 7 тонн і запобігає випадковому попаданню людини всередину бункера.

Встановлений усередині транспортер рівномірно приймає зерно за допомогою спеціального розсікача і переміщує його для подальшої обробки та зберігання. замовити будівництво навісу над завальною ямою для захисту від дощу, снігу та вітру.

Замовляючи у нас будь-яке елеваторне обладнання виробника RIELA, ви можете розраховувати на підтримку його працездатності та сервісне обслуговування фахівцями нашої компанії.

читать дальше свернуть
Характеристики
Страна производитель
Германия
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Безготівковий розрахунок

Варианты доставки

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть
Покупатели этого товара также интересовались
код: 69911
33,00 грн. /шт
в наличии
-35%
код: 122912
320,00 грн. 209,00 грн. /шт
в наличии
-35%
код: 122910
193,00 грн. 126,00 грн. /шт
в наличии
код: 7000
1 233,00 грн. /шт
в наличии
ТОП
продажи
код: 3857
179 291,00 грн. /шт
в наличии
ТОП
продажи
код: 3877
179 291,00 грн. /шт
в наличии
ТОП
продажи
код: 3869
36 900,00 грн. /шт
в наличии
код: 36201
179 376,00 грн. /шт
в наличии
код: LSС03-NewLand 630
4 192,00 грн. /шт
в наличии
код: LNS02-Zebra SE965
11 746,00 грн. /шт
в наличии
код: LNS02-NewLand 630
9 017,00 грн. /шт
в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти