Каталог товаров

Насіння зернового сорго Кейто, 115-125 днів

в наличии
3 000,00 грн.
Регион: Украина, Днепропетровская обл., Синельниково
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
1 Год
Время ответа:
более суток
Описание товара

КЕЙТО

Селекція: США.

Напрями використання: зелена маса, високоякісний силос, випас, зерно, крохмаль, спирт
Перспективний високоврожайний гібрид звичайного сорго зернового та силосного напрямків, в якому вдало поєднуються повноцінна кисть з великими зерновими без таніну, високорослість (1,8- 2,0 м), хороша облистяність і стійкість до вилягання.

Гібрид сорго Кейто з успіхом може вирощуватися як на зерно, так і на зелену масу та силос, є незамінним кормом у тваринництві. Конкурентний з кукурудзою по поживності.


Потенціал урожайності зерна, ц/га 80-100
Потенціал урожайності зеленої маси, ц/га 600 - 650
Колір зерна темно-коричневий
Маса 1000 насінин, г 33,0
Зміст білка в зерні, % 13,0
Зміст крохмалю у зерні, % 72,0
Ветелик великий, напіввідкритий, симетричний
Стійкість до вилягання висока
Стійкість до хвороб висока
Рекомендована норма висіву, тис.шт/га 140-160

 

Тип продукції: Посівний (насіння)
Країна виробник : США
Сорт/Гібрид: Гібрид
читать дальше свернуть
Характеристики
Степень созревания
среднеспелый
Страна производитель
США
Гибрид
Да
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Предоплата

Наложенный платеж

Варианты доставки

Новая Почта(отделение)

Новая Почта(курьер)

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть


Часто ищут

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти