Каталог товаров
ТОП
продажи

Насос шестеренный НШ 32 Л (плоский) на трактор Т-40,

в наличии
750,00 грн.
Купить в один клик
Регион: Украина, Запорожская обл., Мелитополь
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
7 Лет
Время ответа:
более суток
Описание товара

Насос шестерный НШ 32 Л плоский

Насос шестеренный НШ 32Л плоский с левым направлением ведущего вала

предназначен для нагнетания масла в гидравлических системах следующих тракторов: Т-40, ЮМЗ, Нива, Зил. Погрузчиков: ПЭ-Ф-1А, ДЗ-98. Автомобилей: МАЗ всех мод-й. Экскаваторов: ЭО4225А, ЭО2507, ЭТР224. Коммунальных машин: КТМ-1 

Насос шестерный НШ 32Л Устанавливается на двигатели МТЗ и СМД всех модификаций.

Срок хранения гидравлических насосов не боле 6 месяцев. Изготовитель гарантирует соответствие насоса требованиям технической документации при условии использования качественных минеральных масел и соблюдения потребителем эксплуатации транспортирования и хранения.

Гарантия на насос составляет 12 месяцев со дня покупки (при соблюдении правил хранения, транспортировки, а также установки насоса специалистом)

У нас можно приобрести насос гидравлический насос НШ 32 Л плоский по низкой цене высокого качества с гарантией

Осуществляем отправку Новой почтой (либо другим удобным для Вас перевозчиком) с оплатой при получении - наложным платежом

 

читать дальше свернуть
Характеристики
Марка
40
Страна производитель
Украина
Назначение
Гидравлическая система
Состояние
Новые
Производитель
Оригинал
Рабочий объем
32 л/мин
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Безналичный расчёт

Наличный расчёт

Наложенный платеж

Предоплата

Варианты доставки

Новая Почта

Самовывоз

Интайм

Автолюкс

Гюнсел

Ночной Экспресс

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть
Покупатели этого товара также интересовались
код: 45738320
510,00 грн.
в наличии
код: 955481425
240,00 грн.
в наличии
450,00 грн.
в наличии
код: 70C-3202011
от 999,00 грн.
в наличии
код: Т25-2801260
2 650,00 грн.
в наличии
код: 955476505
880,00 грн.
в наличии
код: 45606271
320,00 грн.
в наличии
код: 703472863
590,00 грн.
в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти