Каталог товаров

Насос з приводом від ВОМ (ВВП) трактора MTZ-UK 50T для стічних вод, відкачки септиків, вигрібних ям

в наличии
код: 21205
67 479,00 грн. /шт
Купить в один клик
Регион: Украина, Ровенская обл., Ровно
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
6 Лет
Время ответа:
более суток
Описание товара
Насос MTZ-UK призначений для відкачування септиків, вигрібних ям, та інших рідин з зваженими частинками (пісок, шлак, інші подрібнені будівельні відходи).
Насос відцентровий самовсмоктуючий одноступінчатий з робочим колесом одностороннього входу. Привід насоса здійснюється від ВОМа (вала відбору потужності).
Даний агрегат може працювати без зворотного клапана на всмоктуючому трубопроводі, за рахунок наявності спеціальної камери, заповненої водою.
MTZ-UK може застосовуватися в різних галузях промисловості та будівництва, на транспорті, в сільському господарстві, а також для водопостачання.
Даний насос є аналогом насоса АНС, с-569М, С-245
читать дальше свернуть
Характеристики
Виробник
Ekler
Продуктивність, м.куб / год
38
Висота подачі, м.вод.ст
26
Матеріал
чавун
Країна походження
Туреччина
Діaметр вхідного патрубка
3"
Діаметр вихідного патрубка
2 1/2"
Тип насосу
з приводом від ВОМ
Тип приводу
механічний від ВОМ
Висота подачі (max), м.вод.ст
26
Продуктивність (max), м.куб / год
38
Частота обертання ВВП (BOM), об.хв
350
Наявність запасних частин
так
Гарантія, місяців
12
Застосування
стічних вод
Аналог
BBA pumps, Caprari, Comet, FAMOS, GEA, GPA, Kömag, Rovatti, Svahen, VARISCO, Yuzuak Sprinklers Irrigation, ОМЗ Пинск
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Безналичный расчёт

Варианты доставки

Новая Почта

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть
Покупатели этого товара также интересовались
код: 29408
7 895,00 грн. /шт
в наличии
код: 30029
949,00 грн. /шт
в наличии
код: 30093
1 750,00 грн. /шт
в наличии
код: 30105
1 900,00 грн. /шт
в наличии
код: 30123
2 419,00 грн. /шт
в наличии
код: 30124
2 200,00 грн. /шт
в наличии
код: 30320
9 096,00 грн. /шт
в наличии
код: 30229
6 707,00 грн. /шт
в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти