Каталог товаров

Насосна установка для перекачування меду

в наличии
код: 1800
29 568,00 грн.
Купить в один клик
Регион: Украина, Харьковская обл., Дергачи
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
6 Лет
Время ответа:
более суток
Описание товара
Більше товарів для бджільництва дивіться на сайті www.uleyshop.com/

 Насосна установка для перекачування меду призначена для перекачування меду в рідкому стані з однієї ємності в іншу трубопроводами (наприклад від медогонки під час відкачування меду в більш віддаленій тари).

Установку можно использовать также и для перекачки других вязких жидкостей.

Главным рабочим элементом установки является шестеренчатый насос, который приводится в действие мотор-редуктором. Детали насоса, соприкасающиеся при работе с мёдом а также валы, изготовленные из коррозионностойкой (нержавеющей) пищевой стали, допускается для контакта с продуктами питания. Подшипники скольжения вспомогательного вала - из бронзы. Уплотнения рабочего вала выполнено специальной манжетой. При износе легко заменяется. Входной и выходной патрубки присоединены на резьбе, при желании могут быть заменены другими.

Насосна установка для перекачування меду має також блок живлення і керування обертами електродвигуна (продуктивністю насоса). Все встановлено на металевому візку з колесами і транспортної ручкою.

Для перекачування рідкого меду необхідно щільно з'єднати вихідний патрубок посудини, з якої мед буде транспортуватися, з вхідним патрубком насоса шлангом (усмоктувальним) відповідного діаметру. Цей шланг повинен бути досить жорстким для утримання своєї форми при роботі насоса, оскільки при всмоктуванні в'язкого меду він підпадає зминання атмосферним тиском ззовні. Ущільнювальні хомути внаслідок цього ефекту на цій ділянці трубопроводу ставити не треба, досить щільно підігнати шланг до патрубків. Далі слід підключити до вихідного патрубка насоса для перекачування меду другий шланг (нагнітає), за яким мед буде транспортуватися до віддаленої ємності. Місце з'єднання міцно скріпити хомутом. Цей шланг повинен витримувати тиск меду зсередини, особливо на першій ділянці. Другий кінець шланга вільно закріпити над ємністю для зливу меду. Відкрити кран для вступу меду до насоса і натиснути кнопку «Пуск» на пульті управління.
Шестерний насос не є зваженим, тому необхідно, щоб рівень рідини в посудині з якого забирається мед, був трохи вище насоса.

Технічні дані:
Оптимальна продуктивність, л / год. – 500
Харчування, V – 220-230
Потужність, kW – 0.75

Технічні дані, вказані при наступних умовах:
Температура меду - 30°С
Температура навколишнього середовища - 25 ° С
Довжина всмоктуючого шланга - 0,7 м
Довжина нагнітаючого шланга - 2 м
Частота струму на пульті управління - 50 Гц

При умовах перекачування меду, які відрізняються від зазначених в технічних даних (трубопроводи з прохідним перетином, меншим зазначений; довший трубопроводи; перекачування на збільшену висоту, нижче температура меду, зменшена частота струму), продуктивність установки стає нижче.

Продуктивність насоса можна змінювати, зменшуючи потужність або при наявності достатньої потужності збільшуючи її, регулюючи частотою струму на пульті управління (див. Нижче) обертів вала електродвигуна.

Габаритні розміри:
Довжина – 810 мм
Ширина – 254 мм
Висота - 590 мм
Вага – 30 кг

читать дальше свернуть
Характеристики
Вес, кг
14
Цвет
Серый
Ширина, мм
380
Длина, мм
180
Тип
Насос
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Безналичный расчёт

Наличный расчёт

Наложенный платеж

Предоплата

Варианты доставки

Новая Почта

Самовывоз

Укрпочта

Мист экспресс

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть


Вас заинтересует

Покупатели этого товара также интересовались
код: 1059272009
3 300,00 грн.
в наличии
код: 439912094
825,00 грн.
в наличии
код: 1401213979
15,00 грн.
в наличии
код: 17-008
190,00 грн.
в наличии
код: 219603267
156,00 грн.
в наличии
код: 439899206
1 590,00 грн.
в наличии
код: 439927437
800,00 грн.
в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти