Наутіл, в.г. Фунгіцид

Наутіл, в.г. Фунгіцид - Agrobiz.net
374,44 грн /шт В наличии
Задать вопрос
Наутіл® ВГ — нове поповнення линійки фунгіцидів «Байєр» для боротьби проти патогенів групи ооміцетів (фітофторози, несправні борошнисті роси) та додатковим ефектом проти дейтероміцетів (альтернаріози, плямистості).ЦИМОКСАНІЛазотовмісна аліфатична сполука;пересувається з верхньої до нижньої сторони листка (трансламінарний перерозподіл) і по тканинах всередині листка (локально-системний перерозподіл);уповільнює і порушує хід багатьох процесів метаболізму збудника;спектр активності охоплює збудників з класу ооміцетів (несправжні борошнисті роси, фітофторози).МАНКОЦЕБтиповий представник родини полікарбаматних фунгіцидів багатобічної контактної дії;перешкоджає розвитку патогенів на поверхні рослини, характеризується високим профілактичним ефектом;як представник полікарбаматів, має багатобічний механізм впливу на різні органели і різні біохімічні процеси в міцелію патогена;є додатковим джерелом мікроелементів для рослин, в першу чергу — марганцю;спектр активності охоплює збудників з класів ооміцетів і недосконалих грибів.
Наутіл® ВГ є важливим елементом антирезистентної стратегії, оскільки стійких до цимоксанілу штамів патогену на сьогодні не виявлено. Наявність манкоцебу, як контактної сполуки багатобічної дії, також робить ризик виникнення стійких популяцій дуже низьким. Головними об’єктами дії Наутіл® є фітофторози і несправжні борошнисті роси. Проте, вміст манкоцебу надає до- даткову можливість зменшити тиск альтернаріозу і підвищити ефективність вузькоспеціалізованих проти цієї хвороби препаратів. Також обробка Наутіл® в нормі 2,0 кг/га забезпечує рослини марганцем в кількості, близько 270 г/га.Використання препарату в системі захисту проти фітофторозу передбачає інтервал до наступного після Наутіл® обприскування — від 7 до 14 днів.Наутіл® ВГ, завдяки локальній системності цимоксанілу, здатен зупиняти розвиток хвороби протягом 48 годин після інокуляції. Проте, через його обмежену мобільність, захист новоутворених частин рослини поступається препаратам системної дії, тобто найкращій ефект від обробки спостерігається в період, коли активне наростання зеленої маси вже припинено. Якщо використовується зареєстрована мінімальна норма витрати, інтервал до наступного обприскування також має бути мінімальним. Скорочення інтервалу до мінімального і максимальна реєстрована норма витрати рекомендуються за сприятливих для хвороби умов — погода, високий інфекційний тиск, вразливий сорт або гібрид, тощо.
Контактно-локально-системний фунгіцид для боротьби з хворобами картоплі, овочевих культур та винограду.
Зручна у зберіганні та використанні препаративна форма.Швидке проникнення та швидка дія.Подвійна дія: на проростання спор до зараження і на міцелій патогена після зараження (до 48 годин).Комплексна дія (лікувальна, антиспоруляційна та захисна).Відсутність ризику виникнення резистентності.
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Отзывы о Наутіл, в.г. Фунгіцид

Оставить отзыв
или
Плохо
Так себе
Нормально
Хорошо
Отлично
Это вопрос
Напишите отзыв
Укажите, если хотите стать зарегистрированным пользователем Неверный email
Продаете агрохимию? Продавайте на AGROBIZ

Покупатели этого товара также интересовались

товар сезона
Розница и опт
Системный фунгицид Док Про
827,65 грн
Системный фунгицид Док Про
+380631145124, +380987697049
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Регулятор роста Альфа Этафон
242,17 грн
Регулятор роста Альфа Этафон
+380631145124, +380987697049
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Системный фунгицид Захист
468,38 грн
Системный фунгицид Захист
+380631145124, +380987697049
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Садовый вар Живица 100г
7,50 грн
Садовый вар Живица 100г
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Медян Экстра 1 л.
395,00 грн
Медян Экстра 1 л.
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Фитоверм 2х2
3,00 грн
Фитоверм 2х2
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Карбезим КС
214,30 грн
Карбезим КС
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв
Флутривіт КС
342,95 грн
Флутривіт КС
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв
Маестро КЕ
655,65 грн
Маестро КЕ
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв