Непорекс® 2 SG, Киев

Последнее редактирование: 06.09.2017 . Информация может быть не актуальна
Непорекс® 2 SG - Agrobiz.net
Договорная В наличии

Опис

Ефективний ларвіцид, що зупиняє розвиток личинок мух.

Склад

100 г препарату містять:
діючу речовину циромазин – 2 г.
Допоміжні речовини: поліетиленгліколь, вода, сечовина.

Застосування

Непорекс® 2 SG застосовується для обробки тваринницьких приміщень (корівники, свинарники, пташники) для знищення личинок двокрилих комах:Musca spp., Drosophila spp., Stomoxys calcitrans, Lucilia spp.

Протипоказання

Немає.

Дозування

Препарат Непорекс® 2 SG є водорозчинними гранулами, який можна застосовувати у сухому виді, а також методом обприскування та поливу.
Рекомендована доза становить 0,5 г активної речовини на м2 площі, яка обробляється, що забезпечує 5 проміле (ppm) на 10 см середовища, в якому розмножуються мухи. Доза препарату не залежить від способу застосування.

Рекомендовані дози:

Препарат Спосіб застосування Доза, Площа застосування, м2
г препарату;
г препарату/л води
Непорекс® 2 SG Розкидання y сухому виді 500 20
Обприскування 500/5 20
Полив 500/15 20

 

Перед застосуванням препарату визначаються місця розмноження мух. Усі встановлені місця необхідно обробляти одночасно. Зовнішні купи гною та відстійники складають потенційні місця розмноження мух і повинні бути обробленими.

Личинки мух також можуть знаходитися у вологих місцях навколо годівниць і поїлок, а також в інших місцях тваринницьких приміщень (стіни, підлоги, стовпи, стійки, підпорки тощо).

Непорекс® 2 SG не має ефективної дії щодо дорослих мух. Знищення популяцій дорослих мух здійснюється поступово і стає помітним через 1-2- тижні після застосування препарату. Для швидкого зниження популяції дорослих мух рекомендується одночасно застосовувати спеціальні інсектициди проти дорослих комах.

Способи застосування

Розкидання у сухому виді: Рівномірно нанести визначену кількість препарату Непорекс® 2 SG безпосередньо у місця розмноження мух. Застосовувати препарат у сухому виді лише на вологий чи мокрий гній. Обприскування: Розчинити визначену кількість препарату Непорекс® 2 SG у відповідному об’ємі води. Отриманий розчин нанести на місця розмноження мух за допомогою ранцевого обприскувача або іншого автоматичного обприскувача.

Полив: Розчинити визначену кількість препарату Непорекс® 2 SG у відповідному об’ємі води. Рівномірно нанести розчин у місця розмноження мух за допомогою поливної лійки.
Увага: Непорекс® 2 SG наносять безпосередньо у місця розмноження мух. Препарат неефективний проти дорослих комах, і тому не призначений для нанесення на місця посадки мух (стіни, стеля тощо).

Періодичність застосування: Періодичність застосування залежить від систем догляду та утримання тварин у приміщенні, а також від кліматичних умов. Рекомендована періодичність становить від 2 - 3 тижнів до декількох місяців.

Форма випуску

Контейнери із поліетилену високої щільності по 5 кг.

Упаковка: Пакет
Страна производитель: Германия
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует родентициды?
Это займет менее одной минуты