Каталог товаров

Нейлоновий фільтр (сітка-мішок). Щільність 200 мкм. Розмір 45 х 62 см

в наличии
код: 1364182616
130,00 грн. /шт
Купить в один клик
Регион: Украина, Львовская обл., Львов
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
3 Года
Время ответа:
более суток
Описание товара
Сітчастий фільтр-мішок з якісного нейлону.
Фільтр може бути використаний для фільтрування харчових продуктів і напоїв: сирів, соків, молока, кави, чаю, настоянок, солоду, лікарських трав і т. д.
Відмінне виріб, що застосовується, зокрема при переробці ягід, плодів, овочів для отримання з них чистого соку без мезги і макухи.
Немає потреби в додатковому зливання рідини з осадів, що спрощує і прискорює процес фільтрації.
Виріб можна використовувати безліч разів.
Мішок легко миється, не розтягується і не сідає, не втрачає форму, швидко висихає, виготовлений з міцного міцного матеріалу.
На обідку є зручний шнурок, що туго затягується. Це допомагає уникнути витоку відходу з фільтра.
Характеристики: Щільність сітки – 200 мкм;
Діаметр дна сітки – 450 мм;
Довжина (загальна) – 620 мм;
Форма сітки-мішка – Циліндрична;
Матеріал – Нейлонова фільтруюча тканина;
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Предоплата

Наличный расчёт

Наложенный платеж

Варианты доставки

Новая Почта

Новая Почта(курьер)

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть
Покупатели этого товара также интересовались
код: 1360940470
300,00 грн. /шт
в наличии
код: 1358899140
100,00 грн. /шт
в наличии
код: MAG1011
150,00 грн. /шт
в наличии
код: MAG1062
350,00 грн. /шт
в наличии
код: MAG1081
65,00 грн. /шт
в наличии
код: 1358825237
50,00 грн. /шт
в наличии
код: 1361020765
150,00 грн. /шт
в наличии
код: 1373464020
100,00 грн. /шт
в наличии
код: MAG1056
100,00 грн. /шт
в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти