Нікос, к.с. Гербіцид

Нікос, к.с. Гербіцид - Agrobiz.net
276,05 грн /шт В наличии
Задать вопрос
Припиняє ділення клітин шляхом блокування синтезу ферменту ацето-лактазсинтетази, що відповідає за біосинтез основних амінокислот. Препарат Нікос, к.с., головним чином поглинається листками, а перенесення у меристемні тканини здійснюється як флоемою, так і ксилемою.Препарат пригнічує розвиток багаторічних коренепаросткових бур’янів (осот (види), березка польова) якщо застосовується в фазу розетки у осотів (діаметр розетки 5–8 см) і довжини березки не більше 10–15 см.Препарат є безпечним для культури у всі фази рекомендованого застосування. Нікос, к.с. швидко деградує у вологих, таких, що добре прогріваються і мікробіологічно активних ґрунтах, що мають кислу реакцію (pH<7).Якщо посіви кукурудзи оброблені Нікос, к.с. постраждали від засухи, повені тощо, то пересівати такі площі можна тільки кукурудзою, або після оранки соєю, в осінній період озимим ячменем або пшеницею. Наступного року після застосування Нікос, к.с. можна висівати будь-яку культуру. Існує вірогідність пошкодження подальшої культури сівозміни на ґрунтах з лужною реакцією (pH>8) у тому випадку, коли в період після застосування Нікос, к.с. і до посіву подальшої культури переважали посушливі умови. У такому разі звертайте особливу увагу на стійкість культур сівозміни до нікосульфурону, яка підвищується в наступній послідовності:цукрові буряки** > томати > гречка > льон > пшениця >> ячмінь > ріпак > овес > соя > кукурудза ** цукровий буряк і томати є найбільш чутливими до нікосульфурону культурами.Період захисної дії: 45–60 днів залежно від норми витрати, видового складу і фази розвитку бур’янів, а також погодних умов після застосування препарату.Швидкість дії: залежить від фази розвитку і фізіологічного стану бур’янів, а також погодних умов у момент обробки і незабаром після неї. За сприятливих умов зростання чутливих бур’янів припиняється протягом 6 годин після обприскування, набуваючи через 7-8 днів червонуватого відтінку. Повна загибель бур’янів наступає протягом 7–20 днів після обробки.
Застосовують в фазу розвитку кукурудзи 4-10 листків за умови, що культура не екранує бур’яни від робочого розчину. Обробку необхідно провадити в період інтенсивного росту бур’янів та кукурудзи. Не рекомендується застосовувати Нікос, к.с. в холодну або жарку погоду, за умов надмірного зволожування, а також в період, коли бур’яни знаходяться в пригніченому стані. Ідеальні умови для застосування Мілагро 040 SC к.с.: температура не нижче 15° С і не вище 25° С при оптимальній вологості ґрунту і повітря.Обприскування проводиться в ранішній або вечірній час в безвітряну погоду, не допускаючи зносу препарату на сусідні культури. На протязі 7 днів до або після застосування Нікос, к.с. не проводити міжрядні обробітки. Проводити культивацію можна через 10–14 днів після обприскування.Норма витрати препарату: 1,0–1,5 л/га.Менша норма витрати (1,0 л/га) застосовується для боротьби з однорічними злаковими бур’янами.Для ділянок сильно засмічених гумаєм (з кореневищ) і багаторічними бур’янами норму витрати збільшують до 1,5 л/га.
Післясходовий гербіцид для знищення однорічних та багаторічних злакових і деяких дводольних бур’янів у посівах кукурудзи на зерно та силос.Нікос, к.с. високоефективний страховий гербіцид, який знищує навіть злісні багаторічні бур’яни, наприклад, пирій, а також пригнічує розвиток осотів за умови обробки їх у фазі розетки.
Форма выпуска: концентрат суспензии
Страна производитель: Украина
Производитель: Агрохимические технологии
Применение: для кукурузы
Упаковка: пластиковая тара
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Отзывы о Нікос, к.с. Гербіцид

Оставить отзыв
или
Плохо
Так себе
Нормально
Хорошо
Отлично
Это вопрос
Напишите отзыв
Укажите, если хотите стать зарегистрированным пользователем Неверный email
Продаете агрохимию? Продавайте на AGROBIZ

Покупатели этого товара также интересовались

Послевсходовый системный гербицид Евро Ленд
658,39 грн
Послевсходовый системный гербицид Евро Ленд
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Рим плюс мачо 5гр+25мл
26,40 грн
Рим плюс мачо 5гр+25мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Зенкор ЛИКВИД 100мл
204,70 грн
Зенкор ЛИКВИД 100мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Антипырей КЕ UKRAVIT 100 мл
48,00 грн
Антипырей КЕ UKRAVIT 100 мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Геліос Екстра РК
152,54 грн
Геліос Екстра РК
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв
Ділар ВГ
1 502,20 грн
Ділар ВГ
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв
Дисулам СЕ
219,60 грн
Дисулам СЕ
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв