Нітрофікс Ж (Нітрагін) Біопрепарат

Нітрофікс Ж (Нітрагін) Біопрепарат - Agrobiz.net
734,36 грн /шт В наличии
Задать вопрос
Для кожного виду бобових культур використовується окремий штам бактерій роду Rizobium . Застосовують для забезпечення доступним азотом рослини і здешевлення технології вирощування бобових культурПринцип дії:Бульбочкові бактерії проникають в корені бобових рослин через кореневі волоски. У міру просування по кореневого волоска бактерії виділяють слиз, внаслідок чого утворюються довгі нитки (або тяжі). Ці утворення, що одержали назву інфекційних ниток, глибоко проникають в корені рослини, де бактерії інтенсивно починають розмножуватися, що стимулює швидке поділ клітин рослини навколо бактеріальних вогнищ, що і призводить до виникнення клубеньков.Взаємодії між бульбочкових бактерій і бобовими рослинами має симбиотический характер (від грец. - "спільно" і - "життя"). Симбіоз - це тісна і тривале співіснування представників різних біологічних видів. Бобові, забезпечуючи бульбочкові бактерії вуглеводами і мінеральними солями, натомість отримують амонійний азот, що утворився в результаті фіксації атмосферного азоту бульбочкових бактерій. Частина засвоєного рослинами азоту залишається в грунті з рослинними залишками.Кількість життєздатних клітин: не менше 2,0 10 9 КУО / мл.Безпека: препарат нешкідливий для людини, теплокровних тварин, комах, навколишнього середовища. Не володіє фітотоксичність.
Інокулянт в кількості 1,7 л розводять в 8-9 л води, не даючи рідини відстоятися, наносять її на 1 т насіння, ретельно перемішуючи для рівномірного розподілу препарату. Обробку проводять вручну або в машинах для протруювання насіння. Обробку насіння хімічним протравлювачем на основі карбоксин, тіабендазол або Тірам проводять за 5-7 днів до інокуляції. Дозволяється спільна обробка в день посіву в робочому розчині з хімічними протруйниками на основі беномила або флудіоксаніла, при цьому дозу інокулянту рекомендується збільшити на 50% (до 2,5 л / т). Рекомендується застосування інокулянту з Біопротравителі " Респекта " на основі бактерій P. аureofaciens , які не пригнічують бульбочкові бактерії.Важливим фактором для ефективності інокулянту "Нітрофікс Ж" і нормального функціонування симбіозу рослини і бактерій є агроекологічні умови: наявність у грунті фосфору не нижче 2,5 мг / 100 г грунту; кислотність ґрунту для посівів зернобобових культур не повинна виходити за межі pH 5,5-7,0 од .; наявність вологи в грунті.УВАГА!з моменту відкриття упаковки препарат необхідно використати протягом доби;оброблене насіння необхідно висіяти в день посіву або протягом 24 годин у вологий грунт;уникати впливу прямих сонячних променів на інокулянт і оброблене насіння (обробку проводити тільки в складах або під дахом зернотоку, при транспортуванні - насіння вкривати брезентом).
Призначений для інокуляції насіння бобових культур: соя, горох, нут, квасоля, люцерна.
забезпечує рослину симбіотичних азотом (в середньому до 60-80%);рівномірно по фазах росту розподіляють азот;сприяє накопиченню азоту в грунті;збільшує вміст білка в урожаї на 3%;не вимагає додаткових витрат на застосування, на відміну від внесення мінеральних азотних добрив;підвищує врожайність зернобобових культур на 2-4 ц / га, сіна бобових трав на 8,0 ц / га;є ефективною альтернативою мінеральним азотним добривам і дозволяє заощадити 1350-1500 руб. на 1га.
Способы доставки
 • Новая Почта
 • Самовывоз
 • Интайм
 • Автолюкс
 • Гюнсел
 • Ночной Экспресс
Способы оплаты
 • Предоплата
 • Наложенный платеж
 • Наличный расчёт
 • Безналичный расчёт

Отзывы о Нітрофікс Ж (Нітрагін) Біопрепарат

Оставить отзыв
или
Плохо
Так себе
Нормально
Хорошо
Отлично
Это вопрос
Напишите отзыв
Укажите, если хотите стать зарегистрированным пользователем Неверный email
Продаете агрохимию? Продавайте на AGROBIZ

Покупатели этого товара также интересовались

Инокулянт Ризогумин Т
191,40 грн
Инокулянт Ризогумин Т
+380631145124, +380987697049
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Вноситься без АЗОТА
Деструктор стерни Ризобакт
160,88 грн
Деструктор стерни Ризобакт
+380631145124, +380987697049
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Скидка -8%
Самая низкая цена
Деструктор стерни Эффект Био
108,63 грн
99,94 грн
Деструктор стерни Эффект Био
+380631145124, +380987697049
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Средство антибактериальное
290,00 грн
Средство антибактериальное
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв