НітроЗлак Біопрепарат

НітроЗлак Біопрепарат - Agrobiz.net
109,07 грн /шт В наличии
Задать вопрос
Знаходяться в складі препарату "НітроЗлак" асоціативні бактерії Agrobacterium radiobacter , після інокуляції і проростання насіння в грунті колонізують ризосферу кореневої системи зернових колосових культур, харчуючись кореневими виділеннями, фіксують атмосферний азот.Другий склад препарату "НітроЗлак" містить в собі бактерії Bacillus megaterium , які також утворює асоціації з культурними рослинами, колонізують ризосферу кореневої системи рослини, де харчуються кореневими виділеннями, продукують органічні кислоти, що підвищують доступність фосфору, кальцію, заліза, магнію, т. Е. трансформують ці елементи в доступну для рослин форму.
Насіння обробляють стандартним протравлювачем насіння (ПС-10, "Мобітокс", ПСШ-3 і т.п.). Два компонента - А ( A. radiobacter ) і В ( B. megaterium ) змішують в рівних кількостях (по 0,5 л) і розбавляють у воді в день застосування. Витрата робочого розчину становить 10 л / т насіння. Норма витрати препарату - 1 л / т насіння. Обробку насіння препаратом "НітроЗлак" проводять в день посіву.УВАГА!уникати попадання прямих сонячних променів (при перевезенні насіння, накривати причіп брезентом, обробку проводити в закритому приміщенні);посів проводити у вологий грунт;використовувати не хлоровану воду.
Азотфиксаторов, фосфатмобілізатор, призначений для обробки насіння зернових колосових культур з метою подальшої фіксації атмосферного азоту і перекладу фосфатів в доступну для рослин форму.
крім підвищення вмісту білка на 1-2%, збільшує врожайність на 3-3,5 ц / га;фіксує атмосферний азот в кількості (N 7-15);переводить фосфор в доступну форму для рослин (Р 8-10);сприяє реалізації генетичного потенціалу культури;дозволяє заощадити на мінеральних добривах;не вимагає додаткових витрат із застосування.
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Отзывы о НітроЗлак Біопрепарат

Оставить отзыв
или
Плохо
Так себе
Нормально
Хорошо
Отлично
Это вопрос
Напишите отзыв
Укажите, если хотите стать зарегистрированным пользователем Неверный email
Продаете агрохимию? Продавайте на AGROBIZ

Покупатели этого товара также интересовались

Суперфосфат PCaS 19.25.31,5(Польша)
16,00 грн
Суперфосфат PCaS 19.25.31,5(Польша)
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Амиачная селитра 1кг (фасов)
15,00 грн
Амиачная селитра 1кг (фасов)
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Микро-Минералис (кремний-калий)
67,50 грн
Микро-Минералис (кремний-калий)
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв