Нива 2 Б Біопрепарат

Нива 2 Б Біопрепарат - Agrobiz.net
131,10 грн /шт В наличии
Задать вопрос
Знаходяться в складі Б препарату "Нива 2Б" спеціально підібрані бактерії P. aureofaciens здатні продукувати піолютеорін - природні антибіотики, які відіграють важливу роль в супрессии (придушенні) зростання збудників хвороб зернобобових культур, також синтезують индолил-3-оцтової кислоти (ІОК) , яка, стимулює ріст і розвиток рослин.Склад А: мікроелементи в хелатній формі.У природних умовах у разі дефіциту мінералів, коренева система рослин секретує в грунт органічні кислоти, амінокислоти і пептиди, які збільшують доступність мінеральних солей. Секретуються корінням рослин з'єднання ефективно розчиняють, Хелатуючий і транслоціруется мінерали з грунту. Це вимагає великих витрат часу і енергії, що призводить до втрати врожаю. Тому ефективні препарати повинні містити певну кількість мінералів в такій формі, яка може бути негайно використана рослинами, а саме у вигляді низькомолекулярних комплексів з легкозасвоюваними натуральними кислотами які проникають в рослину через кутикулу і епідерміс листя.Також в складі А містяться гумінові речовини і фульвокислоти (природні регулятори росту) , має виражену мембранотропних дією, активує транспортні, енергетичні та обмінні процеси в рослинних клітинах, інтенсифікує білковий і фосфорний обмін, а також процес фотосинтезу. Посилює ріст листкової поверхні і стимулює утворення хролофіла, сприяє більш ефективному засвоєнню калію.
Заправляють обприскувач препаратом "Нива 2Б" в останню чергу після хімічних препаратів змішуючи склад, А і Б в пропорції 1: 2 (0,5: 1,0 л). Витрата робочого розчину 150 - 200 л / га.Обробка у фазі 2-3 трійчастого листя. Цю обробку рекомендується поєднати з хімпроплкой для зняття послегербіцідного стресу і запобігання порушення фотосинтезу, азотфіксації. В іншому випадку може статися хімічний опік листової пластинки і ослизнение частини бульб. Також препарат забезпечує захист рослин від патогенів (фузаріозу сходів і молодих рослин, антракноза і пустульной плямистості).Обробка в фазу цвітіння-бутонізації. Другу обробку слід проводити в фазу початку бутонізації-цвітіння нижніх ярусів сої. Мікроелементи, концентрат гумінових і фульвокислот зменшують ймовірність Обсипальність зав'язі і збільшують врожайність. Дана обробка забезпечує ятати здорового насіння, що актуально для насіннєвих посівів.УВАГА!робочі розчини біопрепаратів готують безпосередньо в день застосування, перед застосуванням збовтати;щоб уникнути засмічення розпилювачів обприскувача слід використовувати марлю або сито;обприскування рослин виробляють рано вранці і ввечері, при температурі від 13 до 28 ° С і підвищеній вологості повітря. У безсонячне погоду препарати можна застосовувати і в денні години.
Багатофункціональний біологічний препарат, до складу якого входять біологічний фунгіцид, природний регулятор росту і мікроелементи Призначений для захисту зернобобових культур від: фузаріозу (як місцеве ураження органу, так і дифузне (загальне) пригнічення культури), антракноза, септоріозу, аскохітозу та сірої гнилі. Крім цих хвороб "Нива 2Б" перешкоджає розвитку бактеріальних хвороб: бура кутова (бактеріальний опік) і пустульная плямистість, знімає можливий стрес після застосування гербіцидів.
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Отзывы о Нива 2 Б Біопрепарат

Оставить отзыв
или
Плохо
Так себе
Нормально
Хорошо
Отлично
Это вопрос
Напишите отзыв
Укажите, если хотите стать зарегистрированным пользователем Неверный email
Продаете агрохимию? Продавайте на AGROBIZ

Покупатели этого товара также интересовались

Бордосская смесь 300г
14,30 грн
Бордосская смесь 300г
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Медный купорос 100 гр
11,90 грн
Медный купорос 100 гр
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Топаз 3 гр.
11,50 грн
Топаз 3 гр.
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Системно контактный фунгицид Камелот
690,12 грн
Системно контактный фунгицид Камелот
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Флутривіт КС
342,95 грн
Флутривіт КС
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв
Полігард КЕ
364,52 грн
Полігард КЕ
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв
Маестро КЕ
655,65 грн
Маестро КЕ
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв