Каталог товаров

Нутріл селен (Nutril Se) упаковка 1 кг Новартіс

в наличии
код: 14126
619,00 грн. /шт
Купить в один клик
Онлайн оплата
Регион: Украина, Винницкая обл., Винница
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
2 Года
Время ответа:
более суток
Описание товара

Нутрил Селен призначають тваринам та птиці для профілактики та лікування гіпо- та авітамінозів, при стресових станах, порушеннях метаболізму в печінці та м'язових тканинах, а також при захворюваннях, що викликаються недоліком селену та амінокислот у кормах. Для підвищення неспецифічної резистентності організму тварин та птахів.

Склад та форма випуску
Нутрил Se в 1 кг містить 20000000 МО вітаміну А, 1250 мг вітаміну В1, 2500 мг вітаміну В2, 1750 мг вітаміну В6, 7,5 мг вітаміну В12, 20000 мг вітаміну C, 1000000 МЕ 5 вітаміну К3, 6500 мг кальцію пантотенату, 18000 мг нікотинаміду, 40 мг фолієвої кислоти, 4000 мг лізину, 4000 мг метіоніну, 600 мг триптофану та 33 мг селену. На вигляд є жовтий кристалічний порошок зі слабким специфічним запахом. Препарат у поліетиленові пакети з фольги по 15 г та 100 г та пластикові банки по 0,5 та 1 кг; поліетиленові мішки 25 кг.

Фармакологічні властивості
Нутрил Se є комбінацією з 12 вітамінів, 3 есенціальних амінокислот і селену. Вітаміни беруть участь у метаболізмі як каталізаторів і необхідні забезпечення нормальної функції організму. Есенціальні (незамінні) амінокислоти необхідні організму для синтезу білків. Недостатнє надходження їх із кормом призводить до зниження кондицій та продуктивності тварин і птиці, а також засвоюваності одержуваного раціону. Додавання синтетичних есенціальних амінокислот у корм дозволяє запобігти цим явищам. Селен попереджає розлади травлення та підвищує неспецифічну резистентність організму до різних впливів навколишнього середовища. За ступенем впливу на організм теплокровних тварин препарат відноситься до малонебезпечних речовин і в рекомендованих дозах не виявляє місцевоподразнюючої, резорбтивно-токсичної, алергічної та сенсибілізуючої дії.

Показання
Призначають тваринам та птиці для профілактики та лікування гіпо- та авітамінозів, при стресових станах, порушеннях метаболізму в печінці та м'язових тканинах, а також при захворюваннях, що викликаються недоліком селену та амінокислот у кормах. Для підвищення неспецифічної резистентності організму тварин та птахів.

Дози та спосіб застосування

  • Для птиці: Вміст одного пакета 15 г Нутрил Se розчиняють у 30 л води для пиття (це добова доза для 190 курей-несучок, 300 молодок, 300 – 380 курчат або 75 індиків).
  • Для телят та лошат: 2 – 4 г препарату на добу на голову, розчиненого у питній воді.
  • Для поросят-відйомів: 0,4 - 0,8 г препарату на добу на голову, розчиненого в питній воді (½ чайної ложки на 10 поросят).
  • Для ягнят, козенят: 0,8 г препарату на добу на голову, розчиненого у питній воді.

У профілактичних цілях Нутрил Se дається протягом 3 – 5 діб, у терапевтичних – протягом 7 днів. Розчин слід використовувати у день приготування. У біогеохімічних зонах з нестачею селену рекомендується застосовувати Нутрил Se з профілактичною метою з інтервалом 1,5 – 2 місяці. У зонах із нормальним вмістом селену препарат слід застосовувати з урахуванням вмісту селену у кормах.

Побічна дія
За дотримання зазначеної дозування та умов застосування не спостерігаються.

Протипоказання
У біогеохімічних зонах із високим вмістом селену препарат застосовувати не рекомендується.

Особливі вказівки
М'ясо, молоко та інша продукція від тварин та птахів, які отримували препарат, використовується без обмежень.

Умови зберігання
У сухому місці за нормальної температури 4 – 25 °С.

Термін придатності
1 рік від дня виготовлення.

читать дальше свернуть
Характеристики
Лекарственная форма
Порошок
Вес, г
1000
Вид животных
Крупный рогатый скот (КРС)|Свиньи|Овцы|Домашние декоративные птицы|Козы|Птицы|Домашняя птица
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Наличный расчёт

Онлайн оплата

Наложенный платеж

Варианты доставки

Новая Почта(отделение)

Самовывоз

Укрпочта
Обязательно указывайте индекс

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть


Вас заинтересует

Покупатели этого товара также интересовались
код: 300
252,00 грн. /шт
в наличии
код: 6398
271,00 грн. /шт
в наличии
код: 312
65,00 грн. /шт
в наличии
код: 4483
75,00 грн. /шт
в наличии
код: 23430
244,00 грн. /шт
в наличии
код: 905225
35,00 грн. /шт
в наличии
код: 14855
29,00 грн. /шт
в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти