Каталог товаров

Однорядная ленточная картофелесажалка (КС4)

в наличии
6 210,00 грн.
Купить в один клик
з 6 отзывов, 50% положительных
Регион: Украина, Волынская обл., Ратно
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
4 Года
Время ответа:
менее суток
Описание товара

Однорядная ленточная картофелесажалка предназначена для механизации посадки картофеля. Агрегатируется с мотоблоками и мототракторами мощностью от 6 л.с.

Принцип действия картофелесажалки:

Привод механизма посадки приводится в действия от опорных колес через приводной вал. Вращающий момент с приводного вала передается на механизм посадки через цепную передачу, оснащенную роликовым натяжителем. Натяжитель необходим для исключения провисания цепи после регулирования шага посадки. Регулировка производится путем перемещения цепи на дополнительные звездочки.

Конструкция основных узлов картофелесажалки для мотоблока:

 1. Опорные колеса и приводной вал:
 • колеса-грунтозацепы имеют диаметр 340 мм, толщина обода - 3 мм, ширина — 110мм;
 • диаметр приводного вала 25 мм;
 • дополнительные транспортные колеса (применяются для удобства при разворотах, приводятся в действие специальным рычагом переключения). Диаметр колеса составляет 240 мм.
 1. Механизм посадки

Основной узел картофелесажалки — бункер с шахтой в которой размещен механизм посадки. В шахте расположены опорные звездочки с лентой и корзинками. В механизме посадки используется транспортерная лента БНКЛ-65 175х4х96 (ГОСТ  23831-79), на ней установлено 12 корзинок диаметром 50 мм.

Бункер для картофеля емкостью 20 литров изготовлен из листовой стали толщиной
0,8 мм.

Килевидный сошник картофелесажалки изготовлен из листовой стали толщиной 2 мм. Киль сошника усиленный, толщина - 3 мм.

Для загортания посаженого картофеля и создания грунтового гребня на раму из стального уголка 32х32х3 мм, установлены регулируемые дисковые окучники диаметром 275 мм и толщиной 2 мм. Плавное и надежное вращение каждого диска обеспечивает пара 202 подшипников.

 1. Прицепной узел

В зависимости от модели тягового агрегата, картофелесажалка может комплектоваться различными прицепными узлами. Прицепной узел крепится с помощью болтовых соединений к специальному кронштейну. Для обеспечения стабильной работы картофелесажалки на неровностях почвы, кронштейн закреплен на подвижной втулке.

Стандартная комплектация:

 • картофелесажалка ленточная;
 • прицепное устройство;
 • приводные колеса – 2 шт.;
 • дисковые загортачи – 2шт.;
 • сошник килевидного типа.

Технические параметры:

 • Габаритные размеры: 860х740х950 мм.
 • Шаг посадки картофеля:
 • Z1 – 26 ≈ 250 мм.
 • Z2 – 36 ≈ 200 мм.
 • Глубина посадки: 50 - 100 мм.
 • Рекомендованный диаметр картофеля: 40 мм.
 • Ширина колеи: 550, 650 мм.
 • Масса: 40 кг.
читать дальше свернуть
Характеристики
Состояние
Новая
Количество рядов
1
Страна производитель
Украина
читать дальше свернуть
Отзывы
6 отзывов
50% положительных
Юра
03 июня 2022г. в 18:23
Прийшла менша крестовина чи заказував
Заказував Крестовину 24*63 карданного вала а прийшла 24*61.5
Юра
03 июня 2022г. в 18:20
Прийшла крестовина менша чим заказував.
Генадий
02 февраля 2022г. в 18:53
Спасибо за пружины, качество отличное, приедем еще.
Тетяна
03 июня 2022г. в 18:30
Дуже дякуємо. Ми стараємося для наших клієнтів!
Антон Коваленко
01 февраля 2022г. в 11:00
Купляв пружини в Полтаві на складі, все дуже сподобалося, пружини якісні, відходили вже 1 сезон і жодна не зламалсь. Тепер знайомим рекомендую щоб купували тільки тут.
Менеджер Тетяна привітна, детально розказала як доїхати. Ціни співпадають з тими що на сайті, мені навіть зробили знижку бо брав велику кількість)
Дом-Агро
02 февраля 2022г. в 19:03
Дуже приємно що ми змогли Вас задовольнити, наші пружини дійсно якісні, тому вдячні за такий чудовий відгук, будемо з задоволенням чекати ваших знайомих.
Аданік Олександр Валерійович
11 мая 2021г. в 15:22
ціни не відповідають дійсності! на сайті одна ціна, менеджер говорить іншу ціну, а директор взагалі третю ціну. НЕ РЕКОМЕНДУЮ ПОСТАЧАЛЬНИКА
Тетяна
10 января 2022г. в 10:23
Добрий день. Дуже шкода що ми не змогли Вам допомогти((( Нажаль ціни постійно змінюються, і ця інформація вказана під кожним товаром.
Ми дуже стараємося для кожного клієнта і надалі будемо більш пильно стежити за змінами цін.
Виктория
08 сентября 2020г. в 15:56
спасибо за косилку. рекомендую!!придем еще
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Наличный расчёт

Наложенный платеж

Варианты доставки

Новая Почта

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть


Покупатели этого товара также интересовались

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти