Каталог товаров

Офтальмологічні тест-смужки Ширмера (проба Ширмера), уп.100 шт.

в наличии
код: TS
690,00 грн. /шт
Регион: Украина, Киевская обл., Белая Церковь
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
5 Лет
Время ответа:
более суток
Описание товара

Тест-смужки Ширмера застосовуються для діагностики ССО (синдрому сухого ока)

Офтальмологічні смужки для тесту Ширмера (тест-смужки Ширмера, тест Ширмера, Tear Strips (Tear Flo)) застосовуються для діагностики ССО (синдрому сухого ока). Вимірюваний параметр - продукція слізної рідини. Тест Ширмера - це аналіз для вимірювання кількості сльози (вимір слізної продукції). Застосовується при діагностуванні синдрому Шегрена або при кератокон'юнктивіті для визначення рівня сухості очей. Тест Ширмера широко застосовується в медичній і ветеринарній офтальмології. Діагностичні смужки Ширмера складаються з фільтрувального паперу і мають розмір 0.5 см (ширина) і 4-5 см (довжина).

Застосування тест смужок Tear Strips (Tear Flo) для тесту Ширмера

  • Переглянути тест смужку Ширмера на світло і вигнути її на 45° в місці заокругленого кінця смужки (близько 0.5 см від краю). Акуратно розкрити пакет. Дістати смужку.
  • Відсторонити нижню повіку і завести за неї коротку (зігнуту на кроці 1) заокруглену частину смужки (орієнтовно посередині між медіальній і латеральним кутом ока), таким чином, щоб короткий кінець уткнувся в звід.
  • Через 5 хвилин дістати смужку і оцінити результат по зволоженості її подовженого кінця.

Оцінка результату тесту Ширмера

Кількість слізного секрету вважається нормальною при зволоженні по довжині 20-25 мм. Коли довжина зволоженої частини буде від 11 мм до 15 мм, то це ознака початкової ступені ССО (тобто синдрому сухого ока). Довжина вологої частини від 6 мм до 10 мм свідчить про середній рівень ССО. Довжина зволоження менше 5 мм вказує на важкий випадок ССО.

 

Метод тесту Ширмера

Тест Ширмера - дослідження сльозопродукції, що проводиться для підтвердження діагнозу "синдрому сухого ока" (ССО), який може бути викликаний різними патологічними станами (синдром Шегрена, прийом медичних препаратів і т.д.).

Для того що б провести пробу Ширмера, необхідно у смужки фільтрувального паперу загнути кінець і завести за край нижньої повіки. Смужки вбирають прекорнеальну слізну плівку, і рідину з слізного озера протягом певного періоду часу, найчастіше 5 хвилин. У разі, коли пацієнт страждає синдромом сухого ока, кількість сльози, абсорбованої фільтрувальним папером, може досягти нуля (відсутність абсорбції сльози). У пацієнтів з тяжким ураженням, якщо присутнє значне зменшення слізної плівки, проба Ширмера як правило, показує нульовий або дуже занижений результат. Нормальним результатом вважається коли фільтрувальний папір промокне на цілих 10 мм за 5 хвилин.

Тест дозволяється виконувати використовуючи місцеву анестезію або без неї. Якщо у обстежуваного пацієнта присутні підозри на синдром сухого ока, контакт паперу з кон'юнктивою викличе рефлекторну сльозотечу, маскуючи при цьому синдром сухого ока. Що б цьому запобігти, за кілька хвилин перед пробою Ширмера в око зазвичай капають анестетик, тим самим усуваючи рефлекторну сльозотечу, яка викликається дратівливим впливом паперу.

Якщо проба проводиться без анестезії, то віна має перевагу, так як в цьому випадку враховується тільки сама сльоза, не рахуючи обсяг від закапаного препарату. Проба Ширмера вважається позитивною, якщо після її проведення пацієнтам з віком молодше 60 років, отримали результат менше 10 міліметрів. Пацієнти у яких вік вище 60 років, результати нижче 10 міліметрів вважаються нормою. Молодший контингент пацієнтів, у яких без анестезії смужка паперу промокла не до певного рівня, можуть вважатися хворими різною формою синдрому сухого ока.

читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Безналичный расчёт

Варианты доставки

Новая Почта

Самовывоз

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть
Покупатели этого товара также интересовались
код: TONOVET
110 200,00 грн. /шт
в наличии
код: TONOVET Plus
134 900,00 грн. /шт
в наличии
код: OD1
140 600,00 грн. /шт
нет в наличии
код: SL-17
155 800,00 грн. /шт
нет в наличии
код: BIO OPTIC SL
67 600,00 грн. /шт
нет в наличии
код: ODU5
218 300,00 грн. /шт
нет в наличии
код: TONOLAB
Цену уточняйте
нет в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти