Оракул Біозалізо 5л., Черновцы

Последнее редактирование: 07.09.2016 . Информация может быть не актуальна
Оракул Біозалізо 5л. - Agrobiz.net
510,00 грн. /шт В наличии Код товара: 10290
0 отзывов
ОРАКУЛ біозалізо – концентроване мікродобриво для позакореневого підживлення польових, овочевих та багаторічних культур у формі біологічного хелату.
 

ОРАКУЛ біозалізо – високочисте мікродобриво, не містить баластних домішок, тому не викликає опіків листя. Ефективно ліквідує дефіцит заліза в рослинах. Повністю вбирається через листкову поверхню рослини.

Залізо бере безпосередню участь в утворенні хлорофілу, входить до складу ряду ферментів, впливає на інтенсивність дихання рослин. Атом заліза окислюється і відновлюється порівняно легко, тому сполуки заліза є переносниками електронів в біохімічних процесах. Тому, перебуваючи в складі ферментів, він бере активну участь в окислювально-відновних процесах. 
 

За нестачі заліза розвивається хлороз. В листках рослин порушується утворення хлорофілу, яке проявляється в першу чергу на молодих верхніх листках і пагонах (листя втрачає зелене забарвлення, тьмяніють і передчасно опадають). При нестачі заліза змінюється не тільки забарвлення молодого листя, але і гальмується інтенсивність фотосинтезу; ріст рослин уповільнюється.

Особливо чутливі до дефіциту заліза картопля, капуста, томати, кукурудза, бобові, плодові культури та виноград. Дефіцит заліза найчастіше спостерігається на карбонатних грунтах через перехід його в малодоступний для рослин стан. Впливають на розчинність заліза і фосфорні добрива: внесення високих доз сприяє утворенню важко розчинних фосфатів заліза у грунті.
 

При появі перших ознак хлорозу або профілактично за недоступності заліза в грунті необхідно проводити позакореневе підживлення. Найбільш ефективне застосування комплексних сполук заліза у хелатній формі. Застосування ОРАКУЛ® біозалізо не пізніше ніж через п'ять днів після початку захворювання відновлює забарвлення листя. Препарат містить високу концентрацію іонів заліза, що забезпечує зменшення доз його внесення, а отже і витрати на гектар.
 

До складу препарату також входять амінокислоти, що розпізнаються клітиною як природне джерело органічного азоту. Через невеликий розмір молекул вони здатні легко долати воскову кутикулу рослин та досягати клітинної мембрани, а разом із собою транспортують іони заліза. Тому ОРАКУЛ® біозалізо дуже швидко (протягом 1-2 годин) вбирається листям, проникає в рослину та усуває хлороз.
 

За рахунок безпосереднього застосування амінокислот скорочуються енергетичні витрати, які рослина витрачає на виробництво білків. ТомуОРАКУЛ® біозалізо підвищує в'язкість протоплазми, осмотичний тиск, поліпшує водоутримуючу здатність тканин рослини.

До складу препарату входить ще один елемент – сірка. Якщо залізо в складі ОРАКУЛ® біозалізо прискорює темпи утворення хлорофілу, то сірка запобігає руйнуванню хлоропластів, що робить фотосинтез максимально ефективним. Азот в ОРАКУЛ® біозалізо знаходиться у відновленій формі (аміачна та амідна), яка допомагає розвитку коренів.

Мікродобриво знаходиться в рідкому стані і придатне до негайного застосування. При дотриманні умов зберігання не кристалізується, застосовується в широкому діапазоні температур, починаючи від +5оС.
 

ОРАКУЛ біозалізо може бути використаний у будь-якій воді. В жорсткій воді діюча речовина препарату не вступає у взаємодію з солями жорсткості (кальцій, магній), тому немає небезпеки утворення сульфату кальцію (гіпс), який може призвести до виходу з ладу обприскувальної техніки.


ОРАКУЛ біозалізо має потужний фізіологічний вплив на рослину, який:

 • - посилює розвиток коренів;
 • - стабілізує інтенсивність дихання рослин та окислювально-відновлювальні процеси;
 • - прискорює темпи утворення хлорофілу, запобігає руйнуванню хлоропластів, що робить фотосинтез максимально ефективним;
 • - поліпшує водоутримуючу здатність тканин рослин;
 • - відновлює колір знебарвленого листя;
 • - містить високу концентрацію іонів заліза, що забезпечує зменшення доз його внесення, а отже та витрати на гектар.

Рекомендується застосовувати спільно зі стимулятором росту рослин ВИМПЕЛ.
Склад:

Склад г/л
Залізо 63
Азот  73
Сірка 93
Амінокислоти 89

Страна производитель: Украина
Упаковка: пластиковая тара
Способы доставки
 • Новая Почта
 • Самовывоз
 • Интайм
 • Автолюкс
 • Гюнсел
 • Ночной Экспресс
Способы оплаты
 • Предоплата
 • Наложенный платеж
 • Наличный расчёт
 • Безналичный расчёт

Отзывы о Оракул Біозалізо 5л.

Оставить отзыв
Напишите отзыв
Неверный email

Предложения для Вас: