Оракул Насіння 5л., Черновцы

Последнее редактирование: 07.09.2016 . Информация может быть не актуальна
Оракул Насіння 5л. - Agrobiz.net
790,00 грн. /шт В наличии Код товара: 10297
0 отзывов

ОРАКУЛ насіння - це унікальне комплексне рідке мікродобриво, розроблене компанією ДОЛИНА спеціально для обробки насіння польових, овочевих, декоративних культур, квітів, лугових і газонних трав, замочування саджанців винограду з метою їх вкорінення.

Тільки через чотири тижні після початку проростання рослина переходить на самостійне харчування з грунту. На початку розвитку насіння потребують не тільки в будівельному матеріалі у вигляді макроелементів, а й в мікроелементах.

Передпосівна обробка насіння мікродобривом ОРАКУЛ® насіння забезпечує рослини доступними елементами живлення, починаючи з самих ранніх фаз росту і розвитку. Завдяки наявності доступних мікроелементів, в насінні максимально активізуються ферментативні процеси. Обробка проводиться одночасно із засобами захисту рослин при протраві насіння.

ОРАКУЛ насіння позитивно впливає на ріст і розвиток коренів тому, що його азот знаходиться в амонійній формі.

ОРАКУЛ насіння містить фосфор, який відповідає за розвиток кореневої системи, зимостійкість озимої пшениці і стійкість посівів до вилягання. Рослини найбільш чутливі до нестачі фосфору в самому ранньому віці, коли його вміст у тканинах грає максимальне значення, а у кореневої системи низька здатність засвоєння. Нестача фосфору в цей період не може бути компенсований на більш пізніх етапах розвитку. У мікродобрив ОРАКУЛ® насіння фосфор знаходиться в складі органічною молекули, яка виступає в ролі хелатообразователей, тому вона легко і швидко проникає в тканини.

Калій в складі добрива стимулює схожість насіння і поділ клітин. Підвищені концентрації азоту в ґрунті не засвоюються рослинами без калію, сірки, міді, марганцю та молібдену.

Більшість металлоферментов бере участь в синтезі різноманітних білків, що в свою чергу впливає на ростові процеси.
Завдяки бору гормони росту безперешкодно транспортуються до точок росту. При дефіциті бору фермент, який окисляє в рослинах феноли, ставати занадто активним, роблячи їх дуже токсичними. Тому рослини гинуть на стадії проростання.

Цинк впливає на ріст рослин при його участі в синтезі ауксинов (гормонів росту). Недолік цинку пригнічує швидкість ділення клітин, що призводить до зовнішніх змін. Характерною рисою нестачі цинку є часткова затримка, а часто і повна зупинка зростання.

Кількість міді зменшується в момент проростання коренів рослин і відновлюється тільки при переході на самостійне харчування. Тому рослини найбільш чутливі до підгодівлі міддю на початковому етапі розвитку. Насіння, оброблені міддю, випереджають за темпами зростання контрольні на 20%. В результаті рослини виходять більш стійкі до перепадів температур і легше переносять ґрунтову посуху. При внесенні високих доз азотних добрив посилюється потреба рослин в міді, що також сприяє загостренню симптомів мідної 

Страна производитель: Украина
Упаковка: пластиковая тара
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Отзывы о Оракул Насіння 5л.

Оставить отзыв
Напишите отзыв
Неверный email

Предложения для Вас: