Каталог товаров

Органо-мінеральне добриво Рост Гумат калію 10 л. Кіссон

в наличии
код: 0007
750,00 грн. /шт
Регион: Украина, Волынская обл., Луцк
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
1 Год
Время ответа:
более суток
Описание товара

Властивості:

  • збільшує врожайність та якість продукції;
  • стимулює активний розвиток кореневої системи;
  • підсилює посухостійкість рослин;
  • зміцнює імунітет рослин;
  • посилює поглинання та засвоєння мікроелементів;
  • збільшує ефективність використання мінеральних добрив.

ROST® Гумат калію – органічне добриво, стимулятор росту, який виробляється на основі гумату калію і представляє собою концентрат біологічно активних сполук гумінових речовин: гумінових, фульво- та гіматомеланових кислот. Гумінові кислоти стимулюють ріст та розвиток рослин, а також сприяють розвитку кореневої системи. Фульвокисло- ти є більш активними і рухомими ніж гумінові кислоти та швидше проникають у рослину. Гумінові речовини виконують транспортну функцію та покращують проникність мембран рослинних клітин для мінеральних і органічних сполук, підвищують посухостійкість та зміцнюють імунітет. Використання «ROST® Гумат калію» посилює розвиток рослин, стимулює поглинання води та поживних елементів, активізує обмінні процеси та синтез біологічно активних речовин.

Норма витрати, як розводити, як застосовувати

Відкритий грунт. З метою листкового підживлення культур: зернові, технічні, овочеві, баштанні, ягідні культури, квіти та інші - 0,5 л концентрату розчинити в 250-300 л води (1: 600) і обробити 1 га рослин.

Застосування добрива Рост концентрату калійного під час вегетації гуматів здатне забезпечити інтенсивний розвиток листового апарату. Слідом за застосуванням даного добрива можна спостерігати активізацію фотосинтезу, також більш інтенсивно протікає накопичення поживних речовин. Завдяки активізації клітинного дихання (окислювально-відновні реакції), яке налагоджує обмін речовин, ділення клітин стає швидшим і, відповідно, зростання рослин набирає нових високих обертів.

Як результат всього перерахованого вище, гумінові кислоти відмінно допомагають засвоюватися іншим поживним елементам, що знаходиться вже безпосередньо в грунті або ж тим, що вносяться додатково як кореневе і позакореневе підживлення.

Препарат Рост концентрат для полуниці, виходячи із записів в форумах, добре зарекомендував себе як партнер в сумішах з пестицидами, тому легко може бути задіяний в одній баковій суміші при герб - фунгі - і інсектицидних обробках.

При використанні для плодових дерев, для хвойних (для туї), чагарників (для малини, для троянд) і винограду - 1,0-1,2 л концентрату розчинити в 1000-1200 л води (1: 1000) обробити 1 га.

При кореневій підгодівлі кількість внесення препарату необхідно збільшити на 15-20%, тобто 0,25 л Рост Концентрату для розсади розчинити в 100 л води (1: 500).

Для закритого грунту при застосуванні в теплицях необхідно дотримуватися рекомендованої дози препарату - 3,6 л концентрату на 1 000 л води (1: 300), незалежно від виду обробки (коренева, листова або замочування насіння).

Призначення: для кореневого та позакореневого підживлення більшості сільськогосподарських культур, а також для передпосівної обробки насіння, замочування саджанців.

Ефективність: посилює розвиток рослин, стимулює поглинання води і поживних елементів, активізує обмінні процеси та синтез біологічно активних речовин.

читать дальше свернуть
Характеристики
Страна производитель
Украина
Производитель
Упаковка
Пластиковая тара
Тип
Удобрения жидкие
Форма выпуска
Жидкость
Сезон
Универсальное
Назначение
для огорода
Вес, кг
11
Объем, л
10
Упаковка
Канистра
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Наложенный платеж

Безналичный расчёт

Наличный расчёт

Предоплата

Варианты доставки

Новая Почта(курьер)

Новая Почта(отделение)

Самовывоз

УкрПошта

Автолюкс

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

Интайм

читать дальше свернуть


Часто ищут

Покупатели этого товара также интересовались
код: 0041
1 900,00 грн. /шт
в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти