Оріус 5л., Черновцы

Последнее редактирование: 07.09.2016 . Информация может быть не актуальна
Оріус 5л. - Agrobiz.net
2 373,00 грн. /шт В наличии Код товара: 10300
0 отзывов

ПРИЗНАЧЕННЯ І МЕХАНІЗМ ДІЇ ПРЕПАРАТУ:


Оріус  - Системний фунгіцид, дія якого відбувається за рахунок порушення біосинтезу ергостеролу - речовини необхідної для формування клітинних мембран у грибів патогенів. Оріус  швидко абсорбується вегетативної частиною рослин (листям і стеблами) і транслоціруется від низу до верху по рослині, захищаючи приріст. Оріус  призначений для боротьби з іржею, септоріозом, борошнистою росою та іншими плямистий зернових культур, проти альтернаріозу і ціліндроспороза на ріпаку. Застосовується для захисту яблуні від парші та борошнистої роси і винограду від оїдіуму.

РЕКОМЕНДАЦІЇ:

Період захисної дії препарату залежить від ступеня ураження культур, виду хвороби і кліматичних умов. Зазвичай тривалість захисної дії препарату складає 3-5 тижнів.

Сумісність з іншими ПРЕПАРАТАМИ:


Оріус поєднується з більшістю звичайних фунгіцидів, інсектицидів та препаратів для позакореневого підживлення, які зазвичай використовують на різних культурах. Завжди необхідно перед застосуванням проводити перевірку на фізичну сумісність.


Спосіб застосування


Норма витрати робочої рідини: на зернових культурах і ріпаку - 300 л / га, на яблуні 600-1000 л / гаНАЗНАЧЕНІЕ І МЕХАНІЗМ ДІЇ ПРЕПАРАТУ:

Оріус  - Системний фунгіцид, дія якого відбувається за рахунок порушення біосинтезу ергостеролу - речовини необхідної для формування клітинних мембран у грибів патогенів. Оріус ® 250 в. е. швидко абсорбується вегетативної частиною рослин (листям і стеблами) і транслоціруется від низу до верху по рослині, захищаючи приріст. Оріус ® 250 в. е. призначений для боротьби з іржею, септоріозом, борошнистою росою та іншими плямистий зернових культур, проти альтернаріозу і ціліндроспороза на ріпаку. Застосовується для захисту яблуні від парші та борошнистої роси і винограду від оїдіуму.

РЕКОМЕНДАЦІЇ:

Період захисної дії препарату залежить від ступеня ураження культур, виду хвороби і кліматичних умов. Зазвичай тривалість захисної дії препарату складає 3-5 тижнів.

Сумісність з іншими ПРЕПАРАТАМИ:

Оріус  поєднується з більшістю звичайних фунгіцидів, інсектицидів та препаратів для позакореневого підживлення, які зазвичай використовують на різних культурах. Завжди необхідно перед застосуванням проводити перевірку на фізичну сумісність.


Спосіб застосування


Норма витрати робочої рідини: на зернових культурах і ріпаку - 300 л / га, на яблуні 600-1000 л / га

Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Отзывы о Оріус 5л.

Оставить отзыв
Напишите отзыв
Неверный email

Предложения для Вас: