Парадокс+Адью Гербіцид

Парадокс+Адью Гербіцид - Agrobiz.net
19 361,41 грн /шт В наличии
Задать вопрос
більшість видів однорічних злакових та дводольних бур'янів і деякі багаторічні бур'яни. Чутливі: амброзія полинолиста, лобода біла, гірчиця польова, вівсюг польовий, лопух (види), осот жовтий, Рутка лікарська, просо куряче, канатник Теофраста, мишій (види), щириця (види). Помірно чутливі: акаліфа південна, полин (види), осот рожевий, пирій повзучий та ін.Механізм дії:імазамокс поглинається наземною частиною і кореневою системою бур'янів, пригнічує синтез декількох амінокислот. Імазапір пригнічує синтез ензиму ацетогідроксідной кислоти, що відповідає за синтез аліфатичних амінокислот, порушує синтез ДНК, легко проникає в рослину через листя і коріння, переміщається по флоеме і ксилемі, накопичується в зростаючих молодих тканинах.Швидкість і симптоми впливу:протягом години після обробки відбувається зупинка росту бур'янів, через 5 - 7 днів з'являються видимі ознаки пошкодження. Вже через годину після обробки гербіциди не змиваються дощем.Симптоми гербіцидної дії проявляються в зупинці росту, знебарвленні і побурении точок зростання, хлорозе, а потім в повній загибелі бур'янів.Період захисної дії:при достатній вологості грунту - 3 - 4 тижні. Завдяки залишкової грунтової активності стримується поява наступних «хвиль» бур'янів. Надалі знову відростають бур'яни заглушуються культурними рослинами. На грунтах з високим вмістом гумусу (4 - 6%), а також при підвищених температурах розкладання препарату Парадокс відбувається швидше.Обмеження щодо сівозміни:в рік застосування суміші Парадокс + Грейдер можна висівати пшеницю озиму, ріпак озимий (сорти та гібриди стійкі до імідазолінонів); через рік - ярі та озимі пшеницю, ячмінь, жито, тритикале, кукурудзу, горох, боби, сорго, люцерну, люпин, ріпак і соняшник (сорти та гібриди стійкі до імідазолінонів); через два роки - овес, соняшник (традиційні сорти і гібриди); через три роки - будь-які культури без обмежень, включаючи традиційні сорти і гібриди ріпаку, цукровий буряк.Імовірність післядії обох препаратів вище на кислих грунтах, при малій кількості опадів і при короткому безморозного періоду. На кислих грунтах (pH менше 5,5) в умовах посухи і короткому безморозного періоду для визначення післядії рекомендується проводити біотестування.
обприскування посівів слід проводити в ранні фази росту бур'янів (2 - 4 справжніх листків) і при наявності 4 - 5 справжніх листків у культури. Для досягнення більш високої ефективності препаратів в різних погодних умовах в робочий розчин слід додавати ПАР Адью. Рекомендується застосовувати наступну бакову суміш: Парадокс, 0,33 л / га + Грейдер, 0,06 л / га + ПАР Адью, 0,33 л / га.
спільна упаковка двох гербіцидів для боротьби c однорічними злаковими і дводольними і деякими багаторічними бур'янами на сортах і гібридах ріпаку та соняшнику, стійких до імідазолінонів.
широкий спектр дії проти однорічних злакових і дводольних бур'янівстримування розвитку багаторічних бур'янів, в тому числі осоту жовтого і пирію повзучогоподвійний вплив на бур'яни - через кореневу систему і листятривала гербіцидна захист за рахунок залишкової грунтової активностівідмінна дождестойкостьвисока біологічна і економічна ефективність суміші при використанні в інтенсивних технологіях вирощування соняшнику та ріпакузручність у використанні завдяки спільній упаковці препаратів з точно розрахованої дозуванням гербіцидів для застосування на 15 га
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Отзывы о Парадокс+Адью Гербіцид

Оставить отзыв
или
Плохо
Так себе
Нормально
Хорошо
Отлично
Это вопрос
Напишите отзыв
Укажите, если хотите стать зарегистрированным пользователем Неверный email
Продаете агрохимию? Продавайте на AGROBIZ

Покупатели этого товара также интересовались

Послевсходовый Гербицид Клинч Макс
4 328,83 грн
Послевсходовый Гербицид Клинч Макс
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Рим плюс мачо 5гр+25мл
26,40 грн
Рим плюс мачо 5гр+25мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Зенкор ЛИКВИД 100мл
204,70 грн
Зенкор ЛИКВИД 100мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Дикамба Форте 100мл
44,80 грн
Дикамба Форте 100мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Ореол Максі КЕ
309,00 грн
Ореол Максі КЕ
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв
Гренадер ВГ
965,00 грн
Гренадер ВГ
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв
Мілафорт КС
218,00 грн
Мілафорт КС
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв