Паронит ПОН-Б 0,4 мм, Харьков

Последнее редактирование: 08.02.2018 .
Паронит ПОН-Б 0,4 мм - Agrobiz.net
55,49 грн. /кг В наличии
0 отзывов

Пароніт – це матеріал прокладення, що має форму листів, широко застосовується в різних галузях промисловості, що забезпечує герметичність з'єднань в умовах агресивних середовищ, високих температур і тиску. Діапазон експлуатаційних умов пароніту – від – 50 до 490оС. Паронитовые прокладення застосовуються також в якості електроізолюючого матеріалу, при виробництві електричних апаратів і машин. Паронитове прокладення може бути виконане і із спеціальних видів пароніту – кислотостійкого і электролизерного. Пароніт ПОН (загального призначення) хороший в якості ущільнювача нерухомих деталей, працюючих в різних середовищах. Використати пароніт ПОН можна в самих різних робочих середовищах – аміаку рідкому і газоподібному, розчинах солей, з присутністю нафтопродуктів. Існують різновиди пароніту, призначені для важчих умов використання в середовищах гарячої пари, нейтральних газів і інших. Пароніт ПМБ (маслобензостойкий) використовується для двигунів внутрішнього згорання, для компресорів, з'єднань трубопроводів. Він витримує нафтопродукти легкі і важкі, надлишок азоту і кисню. Є різновид пароніту ПМБ для герметизації трубопроводів, що перекачують морську воду.

Методи контролю паронита і прокладок з нього :
1. Поверхня прокладок і паронита котроліруют візуально або порівнянням з контрольними зразками зовнішнього вигляду .
2. Розміри прокладок визначають відповідно до креслень .
3. Визначення умов міцності при розриві :
а. вирубати зразки розміром 20х110 мм з граничним відхиленням +-0,5 мм .
б. витримати протягом ( 60 + -5 ) хв . в сушильній шафі при температурі (110 +-5) С , за умови забезпечення вільного доступу повітря по всій їх поверхні.
в. охолодити не менше 30 хв. вексікаторе по ГОСТ 25336 , заповненому хлористим калієм по ТУ 6-09-5077 , при температурі від +21 до +30 С.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Продукція фірми затребувана в десятці галузей української промисловості , строго відповідає сучасним вимогам . Кожен клієнт компанії оцінить індивідуальний підхід до політики ціноутворення, побудови взаємовигідного співробітництва , а також комплексний підхід до вирішення виробничих завдань . « Ін - Трейд Пром » - це десятки тисяч високоякісних виробів для промисловості за справедливими цінами .

Тип: Паронит
Материал: паронит
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Отзывы о Паронит ПОН-Б 0,4 мм

Оставить отзыв
Напишите отзыв
Неверный email

Предложения для Вас:

Вас интересует прокладки уплотняющие?
Это займет менее одной минуты