Каталог товаров
ТОП
продажи

Павловнія морозостійка. Однорічні саджанці сорту Shan Tong, діаметр стовбура 1-2 см,

в наличии
120,00 грн.
Купить в один клик
з 1 отзыва, 100% положительных
Регион: Украина, Киевская обл., Борисполь
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
4 Года
Время ответа:
более суток
Описание товара
PAULOWNIA LIFE! 
ПОКРАЩУЙ НАВКОЛИШНЄ СЕРЕДОВИЩЕ, ПОКРАЩУЙ СЕБЕ!
 

Пропонуємо до Вашої уваги дерево для інтенсивної боротьби з глобальним потеплінням та безперервного отримання прибутку від продажу вирощеної сировини (дерево "нефтяна скважина")!

Приймаємо замовлення на однорічні дерева (зроблено технічний зріз) на весну 2022 року. 

Ціна однорічного дерева 120 грн. Діаметр стовбура 1-2 см. Відправляємо Новою почтою.

Павловнія - одне із найбільш швидко ростучих дерев, за 5-6 років досягають 20-25 метрів у висоту та 40-60 см у ширину (приріст 5-6 метрів в рік), це близько 400 мкуб сировини з одного гектара (1 мкуб коштує 100-150 дол).
Одне доросле дерево виробляє в 10 разів більше кисню, ніж інші дерева.
Більш детально читайте у Вікіпедії.
Чудове дерево для швидкого озеленення прибудівельних територій, парків, лісів, схилів гір, хороший медонос для пасічників.

Унікальність павловнії в тому, що після кожного зрізу вона має здатність виростати із "пинька" і досягати 20-25 метрів за коротший період, так як коренева система уже розвинута. Саме за це унікальне природне явище в народі дерево прозвали "ФЕНІКС".

Сорт Шан-Тонг із Казахстану. Морозостійкість до -30 градусів.
Сертифікат!


Відео огляд дерев та темпи приросту дерев можна спостерігати на ютуб каналі.

https://www.youtube.com/channel/UCOnsoFxqqUcQrLJE9PPgJlQ

 

Добавить видео с YouTube

читать дальше свернуть
Характеристики
Варианты оплаты

Онлайн оплата
5363542016566961

Предоплата

Наличный расчёт

Наложенный платеж

Варианты доставки

Новая Почта

Самовывоз

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть
Покупатели этого товара также интересовались
код: 22238
50,00 грн.
в наличии
код: 1213513451
25,00 грн.
в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти