Пендіган, к.с. Гербіцид

Пендіган, к.с. Гербіцид - Agrobiz.net
230,47 грн /шт В наличии
Задать вопрос
Пендіган, к. е. — ґрунтовий гербіцид вибіркової дії для боротьби з однорічними злаковими та дводольними бур’янами у посівах сої, моркви і соняшнику. Пендиметалін поглинається колеоптилем і корінням проростаючих бур’янів та пригнічує поділ клітин в меристемі. Чутливі до дії гербіциду бур’яни гинуть одразу після проростання. Молоді бур’яни в стадії 1–2 листки, які вже проросли до моменту внесення гербіциду, також відмирають. Дія Пендігану, к. е. не пошірюється на багаторічні види бур’янів та добре розвинені дорослі рослини.Дводольні види:Українська назваЛатинська назваЩириця, видиAmaranthus spp.Канатник теофрастаAbutilon theophrastiПриворотень польовийAlchemilla arvensisЗлинка канадськаErigeron canadensisГалінсога дрібноквітковаGalinsoga parvifl oraЛутига розлогаAtriplex patulaРутка лікарськаFumaria offi cinalisЖовтець, видиRanunculus spp.Зірочник середнійStelaria mediaПортулак городнійPortulaca oleraceaКропива жалкаUrtica urensРоман польовийAnthemis arvensisПідмаренник чіпкийGalium aparineМак дикийPapaver rhoeasНезабудка польоваMyosotis arvensisГірчак шорсткийPolygonum persicariaГірчак березковиднийPolygonum convolvulusГорицвіт літнійAdonis aestivalisСухоребрик лікарськийSisymbrium offi cinaleВероніка, видиVeronica spp.Паслін чорнийSolanum nigrumЖабрій звичайнийGaleopsis tetrahitЛобода білаChenopodium albumРомашка, видиMatricaria spp.Фіалка польоваViola arvensisШпергель звичайнийSpergula arvensisГрицики звичайніCapsella bursa pastorisРедька дикаRaphanus raphanistrumГірчиця польоваSinapis arvensisПереліска однорічнаMercurialis annuОднодольні види:Українська назваЛатинська назваПросо куряче (плоскуха)Echinochloa crus-galliМишій зеленийSetaria viridisМишій сизийSetaria glaucaМетлюгApera spica- ventiПальчатка кривавочервонаDigitana sangumahsЦенхрусCenchrus insertusПросо волосовиднеPanicum capillareПросо звичайнеPanicum miliaceumТонконіг звичайнийPoa trivialisГумайSorghum halepense
Пендіган, к. е. застосовують шляхом суцільного обприскування. Завдяки низькій розчинності у воді, здатності сильної адсорбції ґрунтом та низькій летючості препарат утворює екранний шар в ґрунті. Соя, морква і соняшник мають високий рівень фізіологічної стійкості до дії гербіциду. Препарат вносять завжди до появи сходів культури. Немає необхідності в загортанні препарату в ґрунт. Для збереження гербіцидного екрану не проводити механічних обробок після внесення препарату або за необхідності проводити обробку з мінімальним механічним впливом на ґрунт. У посушливих умовах заробка в ґрунт підвищує ефективність. Норма витрати препарату залежить від механічного складу ґрунту та вмісту гумусу. На важких ґрунтах з високим вмістом гумусу, а також у спекотних умовах, коли відбувається інтенсивна фотохімічна деградація препарату, його норма витрати повинна бути максимальною. Для забезпечення ефективності та утворення безперервного захисного гербіцидного екрану ґрунт має бути добре підготовленим — вирівняним і без грудок. Обробку рослин проводять у суху безвітряну погоду, в ранкові години. Дія препарату покращується при наявності вологи в ґрунті: після зрошення або при випаданні 25–30 мм опадів протягом 7–10 днів після внесення. Норма витрати також залежить від чутливості бур’янів до дії препарату. Для знищення таких проблемних бур’янів, як паслін, підмаренник, ромашка, лисохвіст, необхідно застосовувати максимальну норму витрати препарату — 6 л/га.Наступні культури сівозміни:Якщо культура, під яку вносили препарат з будь-яких причин загинула, і є необхідність пересіву необхідно провести культивацію на глибину не менше 15 см. Витримати мінімальний інтервал від дати внесення гербіциду для висіву (висадки) нижче зазначених культур:2 місяці: боби, горох, капуста, турнепс, морква, петрушка, пастернак, льон;5 місяців: будь-які культури, крім шпинату, столового та цукрового буряка;12 місяців: шпинат, столовий буряк, цукровий буряк.
Надійний селективний гербіцид ґрунтової дії для боротьби з однорічними злаковими та дводольними бур’янами у посівах сої, соняшнику та моркви.
Найширший спектр дії.Не потребує негайного загортання в ґрунт.Утворює стійкий гербіцидний екран із захисною дією до 3-6 тижнів.Відсутність фітотоксичності на культуру.
Форма выпуска: концентрат суспензии
Производитель: Adama
Страна производитель: Израиль
Вид: избирательного (селективного) действия
Применение: для сои
Упаковка: пластиковая тара
Тип (по способу проникновения в организм): Системного действия
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Отзывы о Пендіган, к.с. Гербіцид

Оставить отзыв
или
Плохо
Так себе
Нормально
Хорошо
Отлично
Это вопрос
Напишите отзыв
Укажите, если хотите стать зарегистрированным пользователем Неверный email

Вас заинтересует

Пестициды
Продаете агрохимию? Продавайте на AGROBIZ

Покупатели этого товара также интересовались

Послевсходовый системный гербицид Триатлон
3 577,97 грн
Послевсходовый системный гербицид Триатлон
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Рим плюс мачо 5гр+25мл
26,40 грн
Рим плюс мачо 5гр+25мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Зенкор ЛИКВИД 20мл
47,30 грн
Зенкор ЛИКВИД 20мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Зенкор ЛИКВИД 100мл
204,70 грн
Зенкор ЛИКВИД 100мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Промекс КС
183,80 грн
Промекс КС
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв
ГЕЛІОС
102,00 грн
ГЕЛІОС
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв
Метризан ВГ
875,20 грн
Метризан ВГ
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв